Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

27 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
21 Квітень 2017 | Обговорено шляхи співпраці з іноземним інвестором

Всебічне сприяння залученню в економіку області інвестицій, як вітчизняних так і іноземних – одне із пріоритетних завдань органів влади. На цьому наголосила під час робочої зустрічі з представником підприємства з іноземними інвестиціями та керівництвом окремих обласних установ і організацій перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

Інвестиційні кошти, як висловилась посадовець, забезпечують введення в експлуатацію нових виробництв, а разом з тим - впровадження новітніх технологій і, як наслідок, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Якраз такі виробничі потужності з виробництва електричної та теплової енергії із використанням альтернативних видів палива іноземний інвестор планує розмістити у Галицькому районі.

Однак, для початку будівельних робіт слід з отримати різного виду дозволи та погодження. Разом з тим, через тривалий процес реорганізації окремих інспектуючих установ проходження інвестором цієї процедури дещо затягнулося.

Вирішити цю проблему взялася обласна державна адміністрація, до якої з проханням допомогти звернувся іноземний інвестор, що і стало приводом для проведення робочої зустрічі, за результатами якої у найближчі терміни питання буде вирішено.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області