Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

11 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
25 Квітень 2017 | В Рогатинській райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у її роботі взяли головний спеціаліст відділу тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Гаргат, провідний спеціаліст Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Михайло Паук, представники фермерських господарств району, суб’єкти господарської діяльності (боржники по сплаті  Єдиного соціального внеску), керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

У ході своєї роботи члени колегії розглянули питання щодо розвитку галузі тваринництва в районі, виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року, рівня сплати Єдиного соціального внеску в місцевий бюджет України суб’єктами підприємницької діяльності Рогатинського району, виконання Указу Президента України «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» від 09.02.2016 року №42/2016 та інші.

«При об’єктивному зменшенні загального поголів’я корів в індивідуальному секторі району забезпечення споживчої потреби населення району молочною продукцією може компенсуватися тільки шляхом подальшого створення та підтримки малих міні-ферм сімейного типу з наступним об’єднанням їх у молочарні кооперативи. Але це питання потребує глибокого професійного аналізу та державної підтримки на всіх рівнях», - зауважив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Богдан Мельник.

Зазначимо, що за  І квартал  2017 року до районного бюджету  надійшло доходів (без врахування трансфертів) в сумі  9923,6 тис. грн., або 146,2 відс. до планових показників. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження загального фонду зросли на 3807,4 тис. грн. або на   66,9 відс.

При обговоренні питання щодо сплати Єдиного соціального внеску в місцевий бюджет України суб’єктами підприємницької діяльності начальник Рогатинського відділення Калуської ОДПІ Олег Адамович  детально проаналізував показники заборгованості по єдиному внеску та ознайомив присутніх із заходами, які вживаються до таких боржників.

І на завершення колегії завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Гринчишин констатував, що в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено спортивно-оздоровчий захід «Руханка». Метою цієї акції є популяризація здорового способу життя, фізичної активності, зміцнення здоров'я дітей та підлітків.

За підсумками засідання колегії прийнято відповідні рішення.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області