Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

4 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
25 Квітень 2017 | Про відновлення пам’ятки архітектури Національного значення – церкви св.Миколая в с.Кліщівна говорилося на робочій нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася робоча нарада щодо відновлення пам’ятки архітектури Національного значення – церкви св.Миколая в с.Кліщівна.

Участь у її роботі взяли керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Микола Павлів, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Руслан Гривнак, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Челядин та сільський голова с.Кліщівна Василь Кривень.

 «Сьогодні потрібно починати все спочатку, починаючи від виготовлення технічної документації на земельну ділянку. Районна державна адміністрація готова сприяти Вам у цьому », - звернувся Степан Демчишин до сільського голови.

Варто зазначити, що у листопаді 2016 року начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак на зустрічі із громадою с.Кліщівна запропонував провести поетапні кроки щодо відновлення робіт по даному об’єкту.

 За підсумками наради дано протокольні доручення.

 Довідково:  у 2007 році по цьому об’єкту розпочалися ремонтні роботи, про те з певних об’єктивних причин вони призупинилися.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області