Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

27 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
3 Травень 2017 | Комісія розглянула питання щодо захисту прав дітей

03 травня в Рогатинській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина. Під час засідання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Базилевич ознайомила присутніх із справами, пов’язаними із захистом прав та інтересів дітей, зокрема: щодо надання дозволів на укладення договору купівлі дарування майна неповнолітнім , а також щодо визначення часу та способу участі у вихованні дитини батьком.

Всі рішення були прийняті комісією виключно в інтересах дітей. За результатами засідання комісії будуть підготовлені висновки, які в подальшому знайдуть свій розгляд у суді.

При винесенні рішень наголошувалось на забезпеченні права кожної дитини мати родину та пріоритетність права дитини на виховання в сім’ї, на необхідності забезпечення права кожної дитини на рівень життя, необхідний для її фізичного, розумового, духовного, соціального розвитку.

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області