Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

21 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
26 Травень 2017 | Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на засіданні у п’ятницю підписав два Закони - про обов’язкову частку української мови на загальнонаціональних каналах і про заборону так званої «георгієвської стрічки»

Голова Верховної Ради України А.Парубій на початку пленарного засідання у п’ятницю підписав два Закони - про обов’язкову частку української мови на загальнонаціональних каналах і про заборону використання в Україні так званої «георгієвської стрічки».

А.Парубій, звертаючись до парламентаріїв, наголосив, що «вчора знято усі перепони для підписання дуже важливих законів". "Незважаючи на істерику тих, кому Україна є кісткою в горлі, і на спроби заблокувати Закон про українську мову на українському телебаченні, цей парламент продемонстрував, що ми -Український Парламен, - зазначив він.  - Сьогодні я підписую Закон, який передбачає обов’язкову частку української мови на загальнонаціональних каналах - 75 відсотків. Цей закон - черговий крок щодо оборони нашого національного простору і нашої мови. Зараз, в умовах війни, це - питання національної безпеки. Я, як і обіцяв, невідкладно підписую Закон».

«Також зараз підписую Закон про заборону так званої «георгієвської стрічки» - символу ненависті і ворожнечі. Бо ці стрічки носять ті люди, хто розв’язав війну щодо України, хто щоденно стріляє в наших воїнів, хто вбиває мирних людей, ті - хто ненавидить Україну. Цей закон - один з найважливіших законів цього тижня, я також зараз підписую, і роблю це у присутності усіх народних депутатів», - зазначив Голова Верховної Ради.

Із сайту Верховної Ради України.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області