Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
26 Травень 2017 | Голова райдержадміністрації Петро Білінський взяв участь у святі останнього дзвоника

У загальноосвітніх навчальних закладах району урочистими лінійками пройшло  свято "Останнього дзвоника".

Від завтра школярі по всій Україні підуть на очікувані літні канікули, а на декого з них чекають екзамени та продовження здачі зовнішнього незалежного оцінювання – для випускників невдовзі настане час із головою поринати у студентське життя.

Сьогодні голова райдержадміністрації Петро Білінський взяв участь у святі останнього дзвоника, яке пройшло в опорному закладі Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови.

«В сьогоднішній день по всій країні відчувається приємна метушня – це нас усіх поєднує свято – свято останнього дзвоника. Від щирого серця вітаю вас із цим, насправді, літнім та таким чудовим святом, яке знаменує завершення навчального року! Хочу сказати спасибі  матерям, які спонукали вас до навчання, вчителям, які на протязі цілого року ділилися своїм дорогоцінним скарбом - знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні, нашим випускникам за зроблений перший важливий крок  в їхньому житті та здобули середню освіту. В майбутньому -  це стане базою для вашої реалізації. Пам'ятайте: ви потрібні нашій Рогатинщині, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави – це ви»  - звернувся до присутніх  Петро Степанович.

Також на святі були присутні місцеві священослужителі, депутат обласної ради І.Тринів, міський голова С.Насалик, секретар міської ради Г.Богун.  

 

 

 

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області