Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
29 Травень 2017 | Олег Гончарук: Досвід Польщі щодо залучення коштів ЄС є прикладом для наслідування

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі. Участь у заході також взяли президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, депутат обласної ради Андрій Левкович та начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграцій, туризму на інвестицій ОДА Олександр Зрайко.

Темою розмови стало обговорення обопільної співпраці між Прикарпаттям та польськими воєводствами.

Зазначалося, що співробітництво області з Республікою Польща в рамках укладених угод з Опольським, Підкарпатським та Любуським воєводствами триває більше 15 років. У рамках підписаних документів встановлено тісні стосунки на рівні органів влади, малих і середніх підприємств, освітніх, медичних та культурних закладів. Угоди про партнерство підписані та успішно реалізуються районами, містами Прикарпаття і польськими воєводствами.

Олег Гончарук зауважив, що впродовж останніх років Польща змогла продемонструвати значні економічні успіхи.

«Сьогодні наша область зацікавлена в ознайомленні з досвідом Республіки Польща щодо залучення коштів Європейського союзу, - зазначив очільник Прикарпаття. – Адже завдяки цьому ви змогли за короткий час  стимулювати розвиток підприємництва, відновити інфраструктуру, сприяти прогресу наукової діяльності та розробці новітніх технологій. А це той шлях, яким сьогодні повинні рухатися українці».

Зі свого боку Рафал Вольскі наголосив, що Польща завжди підтримувала тісні взаємини з Прикарпаттям, та й Україною загалом. Тож і надалі продовжуватиме реалізовувати спільні проекти у різних галузях.

На думку Андрія Левковича, у сучасних реаліях варто докласти максимум зусиль задля активізації співпраці у економічній сфері. Підприємці області готові поглиблювати співпрацю з європейськими партнерами задля економічного поступу.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

news-image


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області