Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
31 Травень 2017 | Всеукраїнський турнір з кульової стрільби присвячений пам’яті Заслужених тренерів України С.М.Леськіва та І.М.Даниляка

З 22 по 25 травня 2017 р. в м.Рогатині на базі СДЮСШОР  проходив Всеукраїнський турнір з кульової стрільби присвячений пам’яті Заслужених тренерів України  С.М.Леськіва та І.М.Даниляка серед спортсменів 1994 р.н. та молодших.

 В даному турнірі взяли участь більше  60 спортсменів з  таких міст України :  Львова, Івано-Франківська, Кропивницького, Рогатина. В шести вправах рогатинці були лідерами.

Переможці та призери  змагань нагороджені  відповідними грамотами та медалями від Рогатинської міської ради. А також від сина І.М.Даниляка - Романа Даниляка за рішенням суддівської колегії, по результатах виступу на турнірі, нагороджено грошовою премією кращого спортсмена серед юнаків - Гудзий Святослав (Львів УФК, КДЮСШ №1) та кращу спортсменку серед дівчат -  Вероніку Антощак (Львівська  СДЮШОР «Сигнал»).

Організатори та учасники змагань висловлюють щиру подяку в наданні допомоги в проведені даного турніру: міському голові Сергію Насалику, голові районної ради Роману Гринишину, голові правління  кредитної спілки «Кредо» Роману Даниляку, дирекції СЗОШ №1.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області