Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
8 Червень 2017 | До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 1,6 мільярда гривень податкових платежів

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Івано-Франківщини у січні-травні 2017 року надійшло 1620,7 млн грн податкових платежів, що на 504,4 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 58 відсотків. З початку року цього податку до місцевого бюджету надійшло 935,3 млн грн, що більше на 334,9 млн грн, ніж за аналогічний період 2016 року.

Наступними за рівнем сплати стали єдиний податок – 204,6 млн грн, що на 70,5 млн грн більше,  та земельний податок – 189,6 млн грн, що на 32 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Надходження екологічного податку за два місяці поточного року склали 143,1 млн грн, акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 115,4 млн грн.

За користування лісом, надрами й водою суб’єкти господарювання  Прикарпаття заплатили до бюджету майже 22,7 млн грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 13,9 млн грн. За використання надр місцеві бюджети отримали 4,1 млн грн та за спеціальне використання води 4,7 млн грн.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області