Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
8 Червень 2017 | Відбувся ХІХ районний зліт творчої молоді Рогатинщини

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння вихованню творчої та наукової еліти 8 червня 2017 відбувся ХІХ районний зліт творчої молоді Рогатинщини, який зібрав 104 дитини - майбутню еліту української держави та 52 учителі-наставники.

Усіх присутніх у залі привітали голова районної державної адміністрації Петро Білінський, голова районної ради Роман Гринишин, начальник відділу освіти Лідія Дуда, голова профспілки працівників освіти району Тарас Стасів.

«Ви обдарована молодь. В майбутньому ви є управлінці, на вас буде покладатися дуже важлива відповідальність за майбутнє нашої держави . Великий вам уклін від держави і так тримати й надалі» - зазначив голова райдержадміністрації.

Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики, відділу освіти Рогатинської райдержадміністрації, профспілки працівників освіти і науки  та грошовими преміями нагороджувалися переможці обласних олімпіад з навчальних предметів, інтелектуальних, мистецьких , спортивних змагань, конкурсів, фестивалів. За педагогічну працю, яка принесла високі результати для нашого району,  нагороджувалися вчителі, які підготували переможців.

Урочистості церемонії нагородження надавали музичні вітання від найактивніших учасників художньої творчості.

 

 

 

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області