Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
9 Червень 2017 | На базі пришкільного табору «Веселка» Васючинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася екологічна акція «Допоможемо птахам разом»

За ініціативи голови райдержадміністрації Петра Білінського  09 червня 2017 року відділами з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології, освіти, служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками ДП «Рогатинський лісгосп», громадським діячем п. В. Шмотолохою та представником газети «Голос Опілля» на базі пришкільного табору «Веселка» Васючинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася екологічна акція «Допоможемо птахам разом». Захід проведено з метою привернення  уваги дітей до видового різноманіття птахів та правил підгодівлі їх у різні періоди року.

Перед учнями виступили директор ДП «Рогатинське лісове господарство» Ігор Бечкало та громадський активіст, місцевий житель,  депутат Рогатинської районної ради декількох скликань  Володимир Шмотолоха, які розповіли про птахів, їх місця гніздування та міграцію, вплив на них кліматичних змін та як допомогти вижити пернатим в складних умовах осінньо-зимового періоду. Працівниками ДП «Рогатинський лісгосп» учням передано кілька десятків різноманітних годівниць, шпаківень та синичниць, які з настанням холодів будуть розміщені на території школи та на узліссі, що допоможе птахам пережити зиму.

В ході зустрічі головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Пришляк розповіла дітям про їх права та обов’язки, поводження під час літніх канікул та профілактику шкідливих звичок.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, будівництва та екології  райдержадміністрації Володимир Шевчук привернув увагу школярів до правил поведінки під час відпочинку біля відкритої водойми та акцентував на дотриманні пожежної безпеки.

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області