Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
12 Червень 2017 | Призов осіб офіцерського складу

Відповідно до п.6 ст.2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Рогатинським районним військовим комісаріатом    проводяться підготовчі заходи щодо проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу запасу.

На строкову офіцерську службу, термін якої становить 18 місяців, можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання.

Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів. На посади у частинах, які виконують завдання в АТО, залучаються лише офіцери військової служби за контрактом.

Планові завдання, вимоги до кандидатів та перелік військово-облікових спеціальностей можна дізнатися у військовому комісаріаті який знаходиться за адресою м. Рогатин, вул. І.Франка,4 тел. (03435) 21544.

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області