Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

16 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
13 Червень 2017 | Будьмо друзями птахів

Поряд з нами живуть багато птахів. Сусідами людей часто стають голуби, горобці і ластівки, рідше – сови, солов’ї і сойки. Маленькі діти обожнюють годувати їх крихтами хліба, а ми – дослуховуватися до їхнього співу.

Весняні й літні місяці - період гніздування більшості птахів. Саме у цей час вони паруються, гніздуються, відкладають яйця, виховують малят. При чому деякі птахи повторяюють даний цикл двічі, а то і більше. В такий важливий для птахів період ми можемо допомогти пернатим, які оселяються неподалік нашого дому.

- Подбайте про воду в спекотну пору. Забезпечувати птахів чистою водою для купання і пиття необхідно впродовж усього року. Глибина посудини з водою не повинна перевищувати 7-8 см.

- Не турбуйте знайдене гніздо. Побачивши гніздо, краще не проводити біля нього час, як і не повертатись вдруге, адже запах, який ми залишаємо за собою, може привабити до знайдено гнізда різних хижаків.

- Забезпечуйте їх гніздівлями. Багатьом видам птахів доволі важко конкурувати зі шпаками та горобцями, так як останні захоплюють усі найкращі природні отвори та шпарини, тому подбайте про встановлення штучних гніздівель для дрібних птахів.

- Викладіть залишки ниток.  Вивільги, горобці, вільшанки будують свої гнізда з волокнистого матеріалу. Для них можуть стати в нагоді обрізки шерстяних чи бавовняних ниток, інших волокон, проте довжина таких ниток не повинна перевищувати 5 см, щоб птах не заплутався.

- Підгодовуйте птахів поживним кормом, таким як горіхи, сало тощо. Поживна їжа буде приваблювати птахів до вашої годівниці. Це допоможе вам не пропустити цікаві спостереження за їх поведінкою, що особливо актуально, якщо у вас маленькі діти.  

- Поділіться яєчною шкаралупою. Яєчна шкаралупа допомагає птахам поповнити запаси кальцію, втраченого під час відкладання яєць. Для цього необхдіно підсушити яєчці шкарлупи в духовці упродовж 10 хв. та ретельно потовкти на дрібні шматочки.

- Пильнуйте котів. Вразливими перед котами є співочі птахи, а особливо ті, які гніздяться не дуже високо. Допоможіть птахам, утримуючи котів подалі від місця розташування відомих вам гнізд та годівниць.

- Виховуйте любов до птахів, як і загалом до природи, у підростаючого покоління. Нам необхідно роз’яснювати дітям, яке велике значення мають птахи, як важливо оберігати їх гнізда, дотримуватись тиші в той період, коли виводяться пташенята, правильно їх підгодовувати, давати воду, і роботи ряд інших вищеописаних заходів. Пернаті є частиною прекрасного світу, в якому ми живемо, і саме наш обов’язок дбати про це все прекрасне!

 

Начальник відділу з питань цивільного захисту,

житлово-комунального господарства, будівництва

та екології райдержадміністрації                                                       Володимир Шевчук


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області