Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
13 Червень 2017 | На Прикарпатті проводиться другий тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

13 – 15 червня на виконання постанови Кабінету міністрів України від 19.09 2007 р. №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться другий тур щорічного конкурсу «Кращий державний службовець» в Івано-Франківській області серед працівників місцевих державних адміністрацій.

У конкурсі змагаються державні службовці – працівники обласної та районних державних адміністрацій у двох номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

Конкурсні випробування другого туру Конкурсу проводяться у три етапи:

перший етап – співбесіда з питань державного управління;

другий етап  – виконання конкурсного завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця;

третій етап – публічні виступи учасників з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

Сьогодні проходять перший і другий етапи, а 14-15 червня відбудеться третій етап конкурсних змагань.

Переможців визначатиме організаційний комітет з проведення другого туру конкурсу в області, утворений наказом Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях від 5 квітня 2016 року №20. Співголовами організаційного комітету є керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій та начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби Світлана Онищук. 

Переможці і кращі учасники (лауреати) конкурсу будуть представлені на обласному та районних заходах з відзначення Дня державної служби (23 червня).

Переможці другого туру конкурсу в Івано-Франківській області восени візьмуть участь відповідно у номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» серед працівників обласних і районних державних адміністрацій у третьому турі конкурсу, на загальнонаціональному рівні фахового змагання успішних управлінців, що відбуватиметься у Києві.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області