Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
14 Червень 2017 | Голова райдержадміністрації відвідав громади сіл Данильче, Жовчів та Уїзд

13 червня 2017 року голова райдержадміністрації Петро Білінський здійснив робочу поїздку в територіальні громади сіл Данильче, Жовчів та Уїзд. У ході робочої поїздки голова РДА обговорив із головами місцевих рад, керівниками освітніх, клубних закладів та закладів охорони здоров’я стан та перспективи соціально-економічного розвитку відповідних населених пунктів в умовах проведення реформи децентралізації.

Петро Степанович відвідав Данильченську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, Територіальний центр соціального обслуговування с.Данильче, клубний заклад. Як зазначила директор центру Лариса Дзюбата, на сьогоднішній день вже виділено кошти та виготовлено проектно-кошторисну документацію на встановлення твердопаливних котлів у територіальному центрі. Про те, голова райдержадміністрації висловив своє бачення у цьому напрямку роботи та рекомендував керівнику центру розпочинати підготовчі роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на встановлення газового опалення з метою економії енергоносіїв.

Петро Білінський зустрівся і з громадою села Жовчів, завітавши в місцевий будинок культури. Даний заклад в попередні роки значився як філіал Івано-Франківської обласної філармонії. На даний час він знаходиться в задовільному стані. Окрім цього, голова РДА оглянув приміщення спортивної зали, в якому здійснено капітальний ремонт та дав зауваження щодо неякісного проведення відкосів віконних конструкцій.

Варто зазначити, що в громаді с.Жовчів на належному рівні функціонує загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, яка одна з небагатьох в районі користується газовим опаленням. Зустрівшись із директором освітнього закладу Тетяною Воляк, голова райдержадміністрації дав свої рекомендації щодо вжиття невідкладних заходів в цілях економії споживання природного газу. Голова РДА наголосив на необхідності проведення оптимізації із технічним персоналом освітнього закладу.

Завітав Петро Степанович і до територіальної громади села Уїзд, відвідавши загальноосвітню школу І ступенів, клубний заклад та новозбудовану УПЦ КП св.Миколи.

У ході зустрічі із територіальними громадами вищезгаданих населених пунктів голова райдержадміністрації сконцентровував увагу жителів громад на  створення, в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи, опорних клубних  та освітніх закладів, комплексних об’єктів соціально-культурної сфери. А також наголошував на тому, що необхідно організовувати роботу щодо підготовки інфраструктурних проектів на реконструкцію об’єктів соціально-культурної  сфери за кошти міжнародних грандів, екологічних фондів та коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області