Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
14 Червень 2017 | Обговорено заходи щодо проведення в районі відкритого обласного фестивалю «Пісні Опілля»

Під головуванням голови райдержадміністрації Петра Білінського відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення 18 червня 2017 року відкритого обласного фестивалю «Пісні Опілля» .

У його роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник міського голови Микола Шинкар, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій, представник відділу освіти райдержадміністрації, головний лікар Рогатинської районної центральної лікарні Іван Маслянко, представник Рогатинського відділення поліції Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в районі Надія Фокшанська, приватний підприємець, голова ради підприємців району Уляна Країнська.

Голова райдержадміністрації зазначив, що основним організатором заходу - відділом культури райдержадміністрації розроблено робочий план проведення відкритого обласного фестивалю «Пісні Опілля».

У ході своєї роботи члени оргкомітету  більш детально зупинились на організаційних заходах з підготовки та проведення святкування.

Йшлося про зустріч делегації з Івано-Франківської області, виготовлення сувенірної та рекламної продукції, висвітлення ходу фестивалю в засобах масової інформації, забезпечення медичного обслуговування, громадського порядку та безпеки,  організацію виставки-продажу виробів ужиткового мистецтва, розміщення виїзної торгівлі.

Варто зазначити, що головам місцевих рад дано доручення підготувати та представити народно-ужиткове мистецтво та опільську кухню.

На завершення оргкомітету Петро Степанович наголосив, що потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб святкування пройшло на належному організаційному рівні, оскільки це свідчитиме про імідж нашого району.

 

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області