Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
14 Червень 2017 | Обговорено питання погашення закладами соціальної сфери заборгованості за спожитий природний газ

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада щодо стану розрахунків за спожитий природний газ.

Участь в її роботі взяли керівники департаментів охорони здоров’я, освіти, науки та молодіжної політики, управління культури облдержадміністрації, представники райдержадміністрацій та керівники газопостачальних організацій.

Особлива увага приділялася питанню погашення заборгованості за природний газ, спожитий закладами освіти області в опалювальному періоді 2016/17 року.

За підсумками наради керівникам Рогатинського, Городенківського, Тисменицького, Тлумацького та Калуського районів доручено взяти під особистий контроль вирішення питання щодо здійснення належних розрахунків за природний газ, спожитий бюджетними установами. Також ініціювати перед районними радами внесення змін до рішень про місцеві бюджети на 2017 рік з метою забезпечення в повному обсязі потреби видатків на оплату енергоносіїв, що споживаються підпорядкованими бюджетними установами.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

news-image 

 


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області