Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
14 Червень 2017 | Місцеву дорогу в селі Дички буде відремонтовано

14 червня 2017 року голова райдержадміністрації Петро Білінський  здійснив робочу поїздку в територіальну громаду с.Дички, завітавши в амбулаторію загальної практики-сімейоної медицини, загальноосвітню школу 1-2 ступенів та сільську раду.

Оглянувши дані об’єкти, оцінивши технічний стан будівель, проаналізувавши тенденцію щодо кількості дітей в громаді, Петро Білінський зазначив, що Україна перебуває на порозі адміністративно- територіальної реформи і тому необхідно розпочинати оптимізацію соціально-культурної сфери, створивши один комплексний об’єкт, в якому будуть надаватися послуги в галузі освіти, культури та охорони здоров’я. Все буде компактно та доступно і громада отримає найважливіші послуги в комплексі.

Варто зауважити, що у ході робочої поїздки головою РДА було вирішено питання та досягнуто домовленості щодо проведення капітального ремонту дороги місцевого значення за участю фермерських господарств, ДП «Рогатинського лісового господарства», філії «Рогатинська ДЕД». Асфальтне полотно знаходиться в незадовільному стані через проїзд великотоннажних вантажів. Тому ремонт траси, як зазначив сільський голова Євген Пізьо, чи не найболючіша проблема місцевих жителів.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області