Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

23 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
15 Червень 2017 | Глава Уряду про проект пенсійної реформи: Це повага прав працюючої людини

Розроблений Урядом проект пенсійної реформи, який наразі обговорюється громадськістю й незабаром буде представлений на засіданні Національної ради реформи при Президенті України, є кроком до відновлення поваги прав працюючої людини – таким самим, яким свого часу стало рішення про збільшення мінімальної заробітної плати. Про це сказав Прем'єр-міністр України ВолодимирГройсман, спілкуючись із журналістами у Запорізькій області.

Глава Уряду підкреслив, що всі економічні пріоритети Кабінету Міністрів прораховані та спираються на показники розвитку економіки. Тож ресурси для підвищення зарплат та пенсій у разі ухвалення пенсійної реформи є. Так, за словами Володимира Гройсман, вже до кінця року середня зарплата по країні становитиме близько 7 тис. грн, а пенсії будуть збільшені для 9 млн пенсіонерів вже з 1 жовтня – як передбачає проект пенсійної реформи.

"Впевнений, що спільно з Президентом, Парламентом ухвалимо усі необхідні рішення. Ми робимо важливі кроки для повернення поваги до працюючої людини", – підкреслив Глава Уряду.

Із сайту «Урядовий портал»


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області