Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
16 Червень 2017 | Сімейний патронат – коротко про головне

Вчора в Івано-Франківську відбувся тренінг київського менеджера проектів МБО «Партнерство «Кожній дитині» Лариса Стрига на тему: «Послуга патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми в громаді», участь в якому взяла начальник відділу соціальної роботи Рогатинського РЦСССДМ Наталія Гупало. Тема сімейного патронату є новою і дуже актуальною також для нашого району, адже ця практика стане  альтернативою  догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування.

  Отже, сімейний патронат - це інноваційна соціальна послуга, завданням якої є  не дати дитині втратити рідних батьків, які через складні життєві обставини не можуть деякий час ними опікуватися. В той час, як дитина тимчасово (до 3-х місяців) виховуватиметься у професійній патронатній сім’ї, фахівці із соціальної роботи допомагатимуть рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які її може бути вилучено: втрату роботи, жорстоке поводження, проблеми з алкоголем, тощо. Якщо відновити здатність батьків виховувати дитину неможливо, їй підшукають іншу форму сімейного виховання: усиновлення, влаштування під опіку чи піклування або довгострокову прийомну сім’ю. За надані послуги з догляду та виховання дитини сім’ї виплачуватиметься заробітна плата, допомога на дитину та забезпечуватиметься постійна підтримка команди професіоналів.
Якщо вас зацікавила проблема соціального сирітства і ви можете створити дитині, яка потрапила в складні життєві обставини, сімейний затишок, звертайтеся до Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за детальною інформацією: вул. Галицька, 65 праворуч, тел.: 24-066 або до служби у справах дітей райдержадміністрації.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області