Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
16 Червень 2017 | В залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар за участю голів та секретарів місцевих рад

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації  під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського  відбувся семінар за участю голів та секретарів місцевих рад. У його роботі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На семінарі йшлося про роботу з документами та стан виконавської дисципліни в роботі з документами органів влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації, райдержадміністрації та власних рішень,  розгляд звернень громадян, що надходять до райдержадміністрації і органів місцевого самоврядування району та хід виконання в районі Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008, аналіз протоколів засідань виконавчих комітетів міської, селищної, сільських рад.

Окрім того, окремо приділено увагу питанню про виплату невикористаних сум субсидій та субсидійних призначень на літній період.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області