Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
19 Червень 2017 | У Рогатині відбувся VIII відкритий фестиваль аматорської народної творчості

Вчора, 18 червня 2017 року  урочистою ходою під звуки духового оркестру мистецькі делегації з Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей вирушили до міського парку відпочинку, де на величній сцені  проходило головне дійство.

 На фестиваль завітали шановні гості -  начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Володимир Федорак, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, голова районної ради Роман Гринишин, депутат обласної ради Ігор Тринів, начальник відділу культури районної державної адміністрації Ольга Рибій.

Отець-декан В.Гривнак УПЦ КП та отець Д.Бігун  УГКЦ  благословили учасників фестивалю на плідну працю в ім’я утвердження національної єдності та розвиток аматорського мистецтва.

Із привітальним словом виступив начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Володимир Федорак, зауваживши, що цей фестиваль є унікальним. «Приїхали наші друзі та сусіди з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Сьогодні можна побачити як аура української вишиванки, українського духу розширюється».  Володимир Васильович передав найщиріші вітання від голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука та голови обласної ради Олександра Сича.

Територіальні громади району представили фольклорні подвір’я «Опільські газди» та виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

«Переконаний, що у цього фестивалю є велике майбутнє, адже він, особливо по своєму,  відновлює українські звичаї, традиції, якими раніше дорожили наші прадідусі та прабабусі, він несе одну єдину сутність, що могутній той народ, у якого є міцне родове коріння, який живиться святими набутками рідної землі. Наш Президент П.О.Порошенко  та уряд роблять велику роботу, пропагуючи національну українську ідентичність по цілому світу, у кожному куточку нашої держави. І так само, сьогоднішній фестиваль – це та маленька частинка великої державної роботи по збереженню нашого самобуття та автентичності», - зазначив у своєму виступі Петро Білінський.

Після урочистого відкриття фестивалю відбулася святкова фестивальна мистецька програма за участю колективів аматорської народної творчості Опільського регіону та гостей фестивалю.

Завершився захід молодіжною розважально-танцювальною шоу-програмою.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області