Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
19 Червень 2017 | Захист дітей від кіберзлочинів

У наші дні використання інформаційних технологій немає меж. Віртуальний простір переймає від реального все підряд, у тому числі й злочинність у її нових формах і проявах.

Напевно кожен вже чув про кіберзлочинність і, можливо, навіть особисто з нею зіштовхувався. Кіберзлочин включає в себе різні види злочинів, що здійснюються за допомогою комп’ютера і в мережі Інтернет.

Одними з найпоширеніших видів таких злочинів є:

вішинг – вид кіберзлочинів, у якому в повідомленнях міститься прохання зателефонувати на певний номер з метою отримання конфеденційної інформації;

соціальна інженерія-технологія управління людьми в Інтернет-просторі;

протиправний контент– контент, який пропагаує екстемізм, терроризм, наркоманію, порнографію, культ жорстокості і насильства.

Об’єктом кіберзлочинів може стати будь-який користувач інтернету. А під найбільшою загрозою опиняються діти, так як вони більшу половину свого вільного часу проводять в соціальних мережах. А тому стають одним із інструментів психологічної маніпуляції, виведення з рівноваги та залякування.

Народившись, дитина отримує право на громадянство, має право жити і виховуватися у сім’ї, знати своїх батьків, отримувати від них захист своїх прав і законних інтересів. Але іноді доводиться зустрічатись зі зневажливим та гордовитим ставленням дорослих до дітей, а особливо дивує таке ставлення батьків до своїх дітей.

У службу у справах дітей райдержадміністрації почастішали звернення щодо недбалого і байдужого ставлення батьків до своїх чад, забуваючи про те, що діти не засіб доходів, а частинка їхнього майбутнього. Діти скаржаться на те, що дорослі ними не цікавляться, не мають бажання вислухати їх думку, врахувати побажання. Тому вони себе реалізовують у інтернет-спілкуванні, шукаючи собі однодумців, інколи «фальшивих» друзів. Потрапляючи в тенети кіберзлочинів. І це має стати попередженням для батьків, адже брак спілкування дітей з батьками може призвести до залежності дітей від віртуального світу, участі дітей у так званих « групах смерті», не вмінню дітей зайняти своє місце серед однолітків, а в подальшому не можливості реалізувати себе у суспільстві.

Тому служба у справах дітей Рогатинської райдержадміністрації з метою захисту дітей від кіберзлочинності звертається з проханням не залишати дітей самих із собою, а для того, щоб уникнути загрози їх життя в інтернет – просторі, участі в « групі смерті», самогубству та заподіяння тілесних ушкоджень, нам дорослим а особливо батькам, слід пильно ставитись до інтересів та способу життя дитини, а в разі виявлення тривожних ознак – пояснити підлітку необхідні правила власної безпеки і поведінки, та паралельно інформувати правоохоронні органи та службу у справах дітей райдержадміністрації (тел.24-741)


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області