Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
23 Червень 2017 | Голова райдержадміністрації зустрічався з громадською радою при райдержадміністрації

Вчора, 22 червня 2017 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Петро Білінський.

Розпочалося засідання із хвилини мовчання в пам'ять про жертви Другої світової війни.

В ході засідання присутні розглянули питання щодо розподілу на гуманітарну і економічну комісії. Кожний член громадської ради коротко охарактеризував свою організацію, яку представляє. А також активно обговорили питання щодо створення громадського проекту для залучення грантових коштів у місцевий бюджет, Ради національно-патріотичного виховання учнів, про відзначення 100-літнього ювілею організації «Союзу Українок» та інше.

 «За даними експертів, характерними рисами сучасного українського суспільства є відсутність інформаційної відкритості, прозорості та підзвітності влади суспільству та низька ступінь поінформованості населення про можливість реалізації та захисту своїх прав. Органи публічної влади мало рахуються із громадськими інтересами, що призводить до зниження якості державних рішень, створює додаткові бар’єри в реалізації державної політики, веде до появи конфронтації між владою і громадськістю, позбавляючи державу партнерів у здійсненні політики динамічного розвитку України, - зазначив Петро Білінський.  -  Представники  громадського сектору оцінюють владу як закриту, непрофесійну, непрозору, корумповану. Вони очікують від комунікацій з нею негайної публічної реакції, покарання винних, постійного доступу до керівників, які приймають рішення. Усе це можливо забезпечити лише шляхом застосування діалогових форм управління, зокрема у вигляді громадських рад».

І на завершення зустрічі голова РДА запропонував зустрічатися частіше, щоб співпраця між громадськістю та виконавчою владою була більш ефективної та конструктивною.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області