Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
23 Червень 2017 | Голова райдержадміністрації з робочою поїздкою побував у територіальних громадах смт.Букачівці та с.Чагрів

Вчора, 22 червня 2017 року голова райдержадміністрації Петро Білінський з робочою поїздкою побував у територіальних громадах смт.Букачівці та с.Чагрів, відвідавши Букачівську міську лікарню, дошкільний навчальний заклад «Малятко» та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів в смт.Букачівці, будинок культури та бібліотеку-філіал у с.Чагрів.

У ході зустрічі з громадою смт.Букачівці була відчутна атмосфера активної громадської роботи.

Звучали запитання до голови РДА щодо ремонту місцевої дороги, оскільки важкотонажні машини вкрай нищуть основний її шар, капітального ремонту моста через річку Свірж, ремонту колишнього приміщення ДНЗ.

Варто відмітити ефективну і конструктивну роботу сільського голови с.Чагрів Олега Любінця в плані соціально-економічному розвитку громади. Завітавши  в місцевий будинок культури голова РДА був приємно вражений станом приміщення даного закладу. Адже будівлі велика, збудована у 1971 році і до сьогодні знаходиться, порівняно з іншими аналогічними закладами,  в хорошому технічному стані.  «Мені дуже відрадно бачити, що є в селі добрий господар, який уміє правильно розпоряджатися як власним майном так і коштами на благо своєї громади», - додав при зустрічі Петро Степанович.

І на завершення даних зустрічей голова РДА зазначив, що всі проблемні питання будуть враховані і прийняті відповідні кваліфіковані рішення.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області