Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
26 Червень 2017 | Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні, 26 червня 2017 року  під головуванням заступника начальника Калуської ОДПІ- начальника Рогатинського відділення О. Адамовича відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Рогатинським відділенням Калуської ОДПІ рекомендованими листами запрошено на засідання робочої групи  ПП Гебу Богдана Васильовича,               ПП Маськовіту Миколу Михайловича, ПП Антоняка Романа Васильовича, ПП Пастуха Михайла Михайловича, ПП Николайчука Андрія Івановича,        ПП Лопуха Івана Андрійовича, ПП Шеренгу Василя Володимировича,            ПП Дармохвала Юрія Богдановича як таких, у яких у березні 2017 року за даними Галицького об»єднаного управління ПФУ, при відсутності штатних працівників договори ЦПХ укладено з 114 фізичними особами.

Запрошені СГД на засідання робочої групи не прибули.

За результатами засідання прийнято рішення направити лист в управління Держпраці в Івано-Франківській області  про  включення даних СГД до плану перевірки щодо дотримання законодавства про працю та зайнятість населення, як таких щодо яких можливі ризики порушення законодавства про працю.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області