Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
27 Червень 2017 | Маленькі рогатинці провели веселі канікули з Богом

Цьогоріч  108 діток з Рогатина знову мали чудову можливість провести час на свіжому повітрі у духовному зростанні та фізичному загартуванні. Отець Дмитро Бігун провів літній відпочинковий табір в рамках Недільної школи, що діє при церкві Різдва Пресвятої  Богородиці  за підтримки міського голови Сергія Насалика та депутатського корпусу Рогатинської міської ради.

В плані таборування - пізнавальні і повчальні заняття, різноманітні зустрічі, майстер-класи, рольові ігри,  пікніки, а також  теоретична частина, яка включила в себе катехизаційні науки та розповіді про історію нашого краю і особливості духовно-культурного життя . Дочисла аніматорів залучено отця Марка Шпака, семінариста Дмитра Шиманського, Богдана Матвіїва, Іванну Пеліховську та іншу молодь. Такий метод роботи з дітьми назавжди буде одною з найяскравіших зірок в пам’яті рогатинців, адже у них залишилися надзвичайно приємні спогади від чудово проведеного часу.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області