.
Новини
 На головну
29 Червень 2017 | Лучинці - володарі Кубка району сезону 2017року

28 червня 2017 року на міському стадіоні відбувся фінальний поєдинок Кубка району між командами сіл Лучинці та Конюшки. Команда села Лучинці вдруге за останні три роки завоювала кубок району. У вирішальному поєдинку турніру сезону 2017 р., що традиційно пройшов на День конституції, в запеклій боротьбі лучинецька дружина здобула перемогу над ФК Конюшки - 3:2.

Фінальний матч сповна виправдав свої сподівання: заповнені трибуни, 5 голів, вилучення, інтрига до фінального свистка. Усі м'ячі у зустрічі були забиті в першій 45-хвилинці. Рахунок відкрили Лучинці, згодом Конюшки вийшли вперед, однак перед самим свистком на перерву майбутні переможці забили двічі. Автором вирішального гола став Тарас Ільків. У другому таймі суперники мали не один шанс змінити хід зустрічі, однак глядачі більше голів не побачили.

Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області