Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

17 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
3 Липень 2017 | Настільний теніс

З 27 по 30 червня 2017р. в м.Ковелі Волинської області відбувся міжнародний турнір з настільного тенісу «Світязь -2017». В змаганнях взяли участь спортсмени Білорусії, багатьох міст України ( Луцьк, Ковель, Ківерці, В.Волинський, Київ, Львів, Кропивницький, Харків, Чернівці, Славута, Вінниця, Рогатин). У віковій групі 2003 року народження  та молодші, вихованці Рогатинської СДЮСШОР Назар Кіщук виборов срібну нагороду, а   Назар Третяк – бронзову. У віковій групі 2007 року народження  та молодші, Матвій Третяк та Анастасія Алпатова вийшли  в фінал і  посіли високе 6-те місце відповідно серед хлопчиків та дівчаток. В загальному заліку команда Рогатинської СДЮСШОР зайняла 2-е місце і нагороджена кубком . 

Організатори змагань нагородили призерів відповідними  медалями, дипломами та грошовими преміями. Юних спортсменів підготували  тренери-викладачі : Зеновій Верб’яний  та Богдан Сенишин.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області