Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

16 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
23.05.2017 | В райдержадміністрації проведено навчання з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулося навчання з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організоване начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Галиною Долішньою.


23.05.2017 | Шановні краяни!

news-imageЩорічно в Україні наприкінці травня ми відзначаємо День Героїв. Його започаткували ще у підпільно-повстанському середовищі під час Другої світової війни.


23.05.2017 | Про призначення П.Білінського головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області

Президент присвоїв звання Героя України Андрію Кизилу (посмертно)Призначити БІЛІНСЬКОГО Петра Степановича головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області з 24 травня 2017 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.


19.05.2017 | Рогатинці вшанували пам'ять жертв політичних репресій

У 2017 році виповнюються 80-ті роковини початку Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, а 23 березня 2017 року Президент України П.О.Порошенко видав Указ №75, яким передбачено низку заходів з ушанування згаданих роковин на 2017-2018 роки.

Сьогодні у Рогатині, з цієї нагоди, відбулися  поминальні заходи за жертвами політичних репресій.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун запалили свічку пам’яті у підніжжя пам’ятника Борцям за волю України, після чого місцеві священослужителі  різних конфесій відслужили поминальну панахиду за невинно убієнними.


19.05.2017 | Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар за участю голів та секретарів місцевих рад

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар за участю голів та секретарів місцевих рад. У його роботі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.


18.05.2017 | Сьогодні – Міжнародний день музеїв

                           Шановні працівники музеїв, наші хранителі історії із царини музейництва!

Там за вікном нуртує сьогодення,

а тут де тиша вкопана стоїть,

по своєму святкові і буденні

« Законсервовані» миттєвості століть. 
Щоб ми могли своє вчорашнє знати,

мов книгу знань, щоб погортали час.

Довірливо очима експонатів

минуледивиться на нас…

 

Результат пошуку зображень за запитом "вітання"Надсилаю вам найщиріші вітання з нагоди відзначення Міжнародного дня  музеїв. Бажаю радості й любові, злагоди і добробуту, творчих успіхів у роботі, вірних друзів і щедрих меценатів.

 

 

 

 

 

        

                                                 

                                          З повагою,

                                          Першийзаступник

                                          голови райдержадміністрації                                                             Степан Демчишин 


18.05.2017 | Рогатинці на фестивалі творчості

Аби діти з особливими потребами не відчували себе обмеженими та відділеними від світу, для них традиційно, щороку проводять обласний фестиваль творчості «Повір у себе».


18.05.2017 | До Всесвітнього дня пам'яті померлих від СНІДу

В рамках тижневика до Всесвітнього дня пам'яті померлих від СНІДу, що відзначається  21 травня, у с.Сарники та с. Діброва Рогатинського району фахівцем із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ольгою Скобель здійснена соціальна профілактична робота.


18.05.2017 | «Бережи українське - носи вишиванку» - під таким гаслом працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки

«Бережи українське - носи вишиванку» - під таким гаслом працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації долучилися до святкування  Всесвітнього дня вишиванки.


18.05.2017 | Працівники Рогатинської райдержадміністрації долучилися до флешмобу "Вишиванку одягай - завжди стильно виглядай!"

Вже традиційно Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня - цьогоріч це свято припало на 18 травня. В цей день більшість рогатинців одягнули свої святкові вишиванки, серед яких і працівники Рогатинської райдержадміністрації.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області