Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
17.05.2017 | Про забезпечення приміщенням Рогатинського районного сектору з питань пробації говорилося сьогодні на засіданні робочої групи під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації

Відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених» від 07.09.2016 року №1492-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2016 року №348 «Про ліквідацію територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби та утворення територіальних органів Міністерства юстиції» у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України утворені уповноважені органи з питань пробації, одним з яких є Рогатинський районний сектор з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та апробації.


17.05.2017 | Відбулася нарада в керівника апарату райдержадміністрації щодо організації роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації у травні 2017 року

Сьогодні в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада щодо організації роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації у травні 2017 року.

Участь у її роботі взяли керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.


16.05.2017 | Підписано Указ Президента України про відзначення 26-ї річниці незалежності України

news-image15 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ №132/2017 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України».


16.05.2017 | День вишиванки в Україні у 2017 році припадає на 18 травня. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами

817527_1692903Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.


16.05.2017 | Під час засідання «круглого столу» в ОДА говорили про нові можливості і перспективи співпраці ЄС та України

news-imageВчора у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу», на якому обговорювали молодіжні, освітні і культурні можливості та інформаційні ресурси представництва Європейського Союзу в Україні.


16.05.2017 | Зекономлені 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії будуть виплачені енергоощадним сім’ям готівкою

news-imageНа цьому сьогодні під час селекторної наради з керівниками облдержадміністрацій наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Участь у її роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, представники департаментів охорони здоров’я та соціальної політики ОДА.


15.05.2017 | Затверджено План заходів із розвитку громадянського суспільства

news-imageКабінет міністрів України затвердив План заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016—2020 роки.


15.05.2017 | Курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію залишається точно незмінним – Президент
Курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію залишається точно незмінним – ПрезидентПрезидент Петро Порошенко наголошує, що Україна зараз не лише на фініші безвізу, але й в очікуванні завершення ратифікації Угоди про  асоціацію Україна-ЄС.

15.05.2017 | Рогатинці долучилися до всеукраїнського флешмобу «Україна за безпеку дорожнього руху!»

Рогатинці долучилися до всеукраїнського флешмобу «Україна за безпеку дорожнього руху!», що відбувається в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні. Учасники акції, серед яких школярі міських шкіл, гімназії, працівники районних відділків поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, небайдужі громадяни, одночасно вишикувалися у фігуру ромба, тримаючи в руках жовті плакати.


13.05.2017 | У Світанку фахівець із соціальної роботи привітала матерів зі святом

Відповідно до плану роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на травень 2017 року фахівцем із соціальної роботи Скобель О.М. проведено захід до Дня Матері у Світанківській школі. Привітавши матерів зі святом та побажавши їм мудрості і терпіння у вихованні дітей, одній із присутніх матерів було вручено солодкий подарунок у вдячність за  клопітку працю у вихованні дітей, адже в сім'ї  Буняк О.М їх аж шестеро. Також фахівець взяла участь у батьківських зборах, провела анкетування батьків на тему "Як добре ви знаєте своїх дітей" та провела бесіду про важливість спілкування батьків і дітей, закликавши дорослих більше цікавитись життям дітей та звертати увагу на спілкування у соціальних мережах.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області