Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
9.05.2017 | Працівниками Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в Добринівську та Стратинську сільські ради

K2vnSs4yjDM-11.jpgМинулого тижня працівниками Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в Добринівську та Стратинську сільські ради, під час якого  обстежено  сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Членам 5 сімей надано соціально-економічні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги, здійснено оцінку потреб. Батьки отримали консультації з питань профілактики насилля в родині, формування здоровго способу життя у підлітків, статевого виховання дітей, формування сімейного бюджету, побудови гармонійних стосунків у родині.


9.05.2017 | Сьогодні в Рогатині відбулися поминальні заходи з нагоди Дня памяті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

DSC_2173 (1).JPGСьогодні в Рогатині біля стелли Скорботної Матері відбулися поминальні заходи з нагоди відзначення Дня памяті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На заході були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, представники міської ради, депутати районної ради від Блоку Петра Порошенка, громадськість міста.


9.05.2017 | Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/04/39/30/179c5ce5e1b96f2900eb2d27dadde5af_1494316109_extra_large.jpegПрезидент Петро Порошенко у День перемоги над нацизмом взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Президент поклав квіти до пам’ятника.


9.05.2017 | Шановні ветерани Другої світової війни, дорогі земляки!

Результат пошуку зображень за запитом "день перемоги фото"Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменною датою – 72-ю річницею Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо у скорботі свої голови перед світлою пам’яттю мільйонів наших співвітчизників, які загинули у вогні тієї страшної війни. Ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто загинув від ворожої кулі, повністю виконавши свій військовий обов'язок, ми вшануємо пам'ять тих, хто був знищений як заручник, або мав іншу національність, хто не скорився ворогу в тилу і своїм власним життям наближав таку довгоочікувану Перемогу!

Бажаю Вам дорогі наші ветерани, безмежного щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття!

Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатками!

Дорогим нашим ветеранам – низький синівський уклін, довгих років, доброго здоров’я і людського тепла! Всім нам – любові, миру і віри в майбутнє!

З повагою -

Степан  Демчишин, 

перший заступник голови райдержадміністрації.                                                                                                 


5.05.2017 | Передано пожежний автомобіль «IFA» із м. Крапковіце (Польща) в м.Рогатин

В рамках партнерської угоди між Рогатинською районною радою та містом і гміною Крапковіце, Рогатинський район відвідала офіційна делегація з Крапковіце, на чолі з бурмістром Анджеєм Касюрою.


5.05.2017 | Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання мультидисциплінарної групи з питань протидії торгівлі людьми

Сьогодні під головуваннямкерівника апарату райдержадміністраціїОлега Стружанськоговідбулося засідання мультидисциплінарної групи  з питань протидії торгівлі людьми.

У ході засідання озглянуто питання про проведену роботу у сфері протидії людьми за 2016 рік та щодо  співпраці суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у 2017 році.


4.05.2017 | Обговорено питання щодо належного виконання законів України, документів органів влади вищого рівня та доручень голови обласної державної адміністрації

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася розширена нарада щодо належного виконання законів України,  документів органів влади вищого рівня та доручень голови обласної державної адміністрації.

У її роботі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та служб району.


3.05.2017 | Комісія розглянула питання щодо захисту прав дітей

03 травня в Рогатинській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина.


3.05.2017 | В Україні підвищені соціальні стандарти - пенсії збільшено 8,2 млн пенсіонерам

В Україні з 1 травня у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму до 1312 грн здійснено перерахунок пенсій. 


3.05.2017 | З 1 травня підвищено розмір прожиткового мінімуму

Відповідно до статті 7 Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня відбулося підвищення прожиткового мінімумуЕлектронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області