Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

29 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
3.05.2017 | Президент підписав Закон України щодо діяльності закладів охорони здоров’я

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я".


3.05.2017 | Районний фольклорний фестиваль "Великодній розмай на Рогатинщині"

28 квітня 2017 року відбувся районний фольклорний фестиваль "Великодній розмай на Рогатинщині", за участі кращих фольклорних колективів.


3.05.2017 | Рогатинський РВК продовжує здійснювати набір громадян на військову службу за контрактом

news-imageУ складний для країни час Збройні Сили України є основним фактором, який стримує агресора від повномасштабного наступу.

З метою підвищення боєздатності підрозділів збройних сил Рогатинський РВК продовжує здійснювати набір громадян віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом.


28.04.2017 | Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/rogatynska/ua/62373/image002.jpg28 квітня 2017 року під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації  С. Демчишина  відбулося засідання районної робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.


28.04.2017 | Учасники ЗНО-2017 отримають сьогодні повідомлення про місце та час тестування

news-imageСьогодні, 28 квітня, всі учасники ЗНО-2017 отримають запрошення-перепустки із зазначенням місця та часу тестування з обраних ними навчальних предметів. Відповідні повідомлення будуть розміщені на інформаційних сторінках усіх учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


28.04.2017 | Аби не було суперечок між сусідами, необхідно дотримуватися вимог Земельного кодексу України

У поточному році в головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних управліннях відмічається збільшення звернень громадян на дії інших громадян - сусідів, односельців - з причин, які можна кваліфікувати як порушення правил добросусідства.


27.04.2017 | Працівники Рогатинського підрозділу У ДСНС в області провели учням ЗОШ №2 екскурсію в пожежну частину

27 квітня в рамках Тиждня знань з основ безпеки життєдіяльності працівники Рогатинського підрозділу У ДСНС в області провели екскурсію учням  ЗОШ №2  в пожежну частину.


27.04.2017 | Марія Савка зустрілася із Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки

news-imageСьогодні у рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива», започаткованого облдержадміністрацією, відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та Почесним консулом Литовської Республіки в м. Івано-Франківську Галиною Дегтярьовою.


27.04.2017 | Формування навичок здорового способу життя

У Світанку фахівець із соціальної роботи Ольга Скобель провела тренінг для підлітків "Формування навичок здорового способу життя"


27.04.2017 | Про відзначення у районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, - говорилося на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася нарада щодо відзначення у районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у її роботі взяли заступник голови районної ради О.Вовкун, начальник відділу культури райдержадміністрації О.Рибій, представник відділу освіти райдержадміністрації, голова Рогатинської районної організації ветеранів України Петро Лисенко, засоби масової інформації.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області