Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

12 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
27.04.2017 | Відбулася зустріч за «круглим столом» керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Участь  у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, декан Рогатинської УГКЦ, військовий капелан о.Дмитро Бігун, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.


27.04.2017 | Об'єднана енергосистема України готова реагувати на будь-які стресові ситуації, - Ігор Насалик

Об’єднана енергосистема України готова реагувати на будь-які стресові ситуації. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості під час виступу на засіданні Уряду 26 квітня. 


27.04.2017 | Задекларувати свої минулорічні доходи громадяни можуть до 3 травня

news-imageГоловне управління ДФС в Івано-Франківській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, наближається до завершення. Цьогоріч граничний термін подання громадянами річної податкової декларації про майновий стан і доходи – 3 травня 2017 року.


25.04.2017 | Про відновлення пам’ятки архітектури Національного значення – церкви св.Миколая в с.Кліщівна говорилося на робочій нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася робоча нарада щодо відновлення пам’ятки архітектури Національного значення – церкви св.Миколая в с.Кліщівна.

Участь у її роботі взяли керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Микола Павлів, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Руслан Гривнак, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Челядин та сільський голова  с.Кліщівна Василь Кривень.


25.04.2017 | В Рогатинській райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у її роботі взяли головний спеціаліст відділу тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Гаргат, провідний спеціаліст Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Михайло Паук, представники фермерських господарств району, суб’єкти господарської діяльності (боржники по сплаті  Єдиного соціального внеску), керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.


24.04.2017 | В першого заступника голови райдержадміністрації відбувся конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбувся конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.


24.04.2017 | Володимир Гройсман: Уряд буде розширювати дію програми "Доступні ліки"
Урядова програма "Доступні ліки" розпочала роботу у кожній області країни, і Уряд продовжить вдосконалювати систему, щоб охопити все більшу кількість українців та забезпечити ширший доступ громадян до безкоштовних ліків. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Харкові.

24.04.2017 | Глава Уряду ініціює створення Центрів надання послуг по типу "Прозорий офіс" по всій країні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення  Центрів надання адміністративних та соціальних послуг  по типу «Прозорий офіс» по всій країні. Про це він сказав в ході засідання Асоціації міст України, що проходить в Харкові.   


24.04.2017 | В керівника апарату райдержадміністрації відбулася нарада щодо виконання актів та доручень Президента України

Сьогодні в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада щодо виконання актів та доручень Президента України.

У її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.


24.04.2017 | Президент підписав Указ «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України

Президент підписав Указ «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України»Президент Петро Порошенко підписав Указ № 111/2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України».Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області