Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

18 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
19.04.2017 | Нагороджені лауреати премії імені Ярослава Лукавецького в галузі мистецтва та архітектури

Сьогодні в Музеї мистецтв Прикарпаття за участі заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічника, начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Володимира Федорака, відомих громадських діячів, представників ЗМІ відбулося вручення щорічної обласної премії імені Ярослава Лукавецького в галузі мистецтва та архітектури.


19.04.2017 | Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
Ознайомитися із відеороликом можна тут

19.04.2017 | В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття оновленої експозиції відділу народного мистецтва

Івано-Франківський краєзнавчий музей володіє цінною збіркою творів народного мистецтва, які репрезентують усі види народної творчості, а також чотири етнографічні регіони Прикарпаття, які яскраво відобразилися в оновленій експозиції.


19.04.2017 | Президент: Світові агресори повинні знати, що вони будуть притягнуті до відповідальності за свої злочини

Президент: Світові агресори повинні знати, що вони будуть притягнуті до відповідальності за свої злочиниПрезидент Петро Порошенко наголошує, що Росія не виконує взяті на себе зобов'язання в рамках Мінського процесу – немає ефективного припинення вогню та звільнення заручників і незаконно затриманих осіб, немає доступу для міжнародних гуманітарних організацій. В той же час РФ продовжує посилати війська, важку зброю і боєприпаси в Україну, перетворювати Крим на найбільшу військову базу в світі.


19.04.2017 | У Рогатинському державному аграрному коледжі відбулася концертна програма «Велично дзвін воскресний залунав»

За сприяння директора Рогатинського державного аграрного коледжу, депутата обласної ради, кандидата сільськогосподарських наук, заслуженого працівника сільського господарства України Ігоря Триніва у навчальному закладі відбулася концертна програма «Велично дзвін воскресний залунав».


19.04.2017 | Фахівцем із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід для дітей та підлітків із різних сімей, що проживають у селі Нижня Липиця Рогатинського району

В рамках Великоднього тижня фахівцем із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ольгою Скобель проведено захід для дітей та підлітків із різних сімей, що проживають у селі Нижня Липиця Рогатинського району. Мета заходу -  розширити знання молоді про святкування Великодніх свят, розкрити зміст  Вербної неділі, Чистого четверга, відроджувати звичаї та обряди нашого народу,  примножувати його традиції, виховувати у школярів почуття любові до свого народу.


18.04.2017 | В Івано-Франківській області завдяки тісній співпраці обласної та міської влади проблем з гемодіалізом немає

news-imageХоча загалом в Україні склалась проблема із розхідними матеріалами для гемодіалізу, так як на сьогодні цей метод лікування вважається найдороговартіснішим і надається пацієнтам пожиттєво.


18.04.2017 | Володимир Гройсман привітав захисників, дослідників і популяризаторів історико-культурної спадщини з професійними святами

Результат пошуку зображень за запитом "фото захисників, дослідників і популяризаторів історико-культурної спадщини"Вітаю істориків, краєзнавців, археологів, музейників, культурологів, культурних менеджерів і культуртрегерів – усіх, хто причетний до зберігання, популяризації, дослідження та захисту історико-культурної спадщини України, з важливими професійними святами – Міжнародним днем пам’яток і визначних місць і Днем пам’яток історії та культури.


18.04.2017 | Новий порядок надання податкових консультацій з 1 квітня 2017 року

news-imageГоловне управління ДФС в області нагадує, що з 1 квітня 2017 набрали чинності положення Податкового кодексу України щодо порядку надання індивідуальних податкових консультацій. Так, статтями 52 та 53 ПКУ суттєво змінено строки та порядок надання консультацій, встановлено вимоги як до форми запиту на отримання консультацій, так і консультації, запроваджено Єдиний реєстр консультацій.


14.04.2017 | Міністерство оборони України інформує

На виконання вимог пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військово зобовязаних" Генеральним штабом Зброяних Сил України було опрацьовано наказ Міністерства оборони України від 28.02.2017 №118 "Про визначення таким, що втратив чинність, наказу Міністерства оборони України від 15.12.2010 №660".Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області