Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
26.06.2017 | Відбувся виїзний прийом громадян

Виїзний прийом проводили: Сенчук Валентина Володимирівна – головний спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Сиромятнікова Віта Вікторівна - сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Фокшанська Надія Іванівна – в.о. начальника Держпродспоживслужби в Рогатинському районі, Штогрин Володимир Васильович начальник та головні спеціалісти – відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.


26.06.2017 | На Івано-Франківщині сплачено майже 100 мільйонів гривень на допомогу армії

news-imageЗа січень-травень 2017 року платники податків Прикарпаття направили для сприяння обороноздатності України 99,3 млн грн. військового збору, що на 26,3 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2016 року. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС в Івано-Франківській області.


26.06.2017 | Рогатинці здобули високі нагороди на Чемпіонаті України з кульової стрільби

Команда Івано-Франківської області, представлена Рогатинцями, здобула високі нагороди на Чемпіонаті України 


23.06.2017 | Традиційно, в останню неділю першого літнього місяця відзначають День молоді. Цьогоріч це свято відзначають 25 червня

Молодість - чудова пора, коли життя видається нескінченним, а навколишній світ - сповнений новизни. Це особливий стан душі та  важливий етап становлення особистості.

Щиросердно вітаю молодь Рогатинщини з святом надій, пошуків і відкриттів, гарячих голів і палких сердець, адже саме ви зі своєю безкомпромісністю, рішучістю і наполегливістю є запорукою майбутніх успіхів нашого краю та усієї держави.

Бажаю молодому поколінню надалі бути таким ж красивим і розумним, вільним і патріотичним. Впевнений, що  саме ви, українська молодь, завжди будете в авангарді, сповна реалізуєте свій талант і у своїх починаннях неодмінно досягнете найвищих вершин, зміцнюючи авторитет нашої країни.

 

Зі святом! 

                                                 

Голова райдержадміністрації                       Петро Білінський


23.06.2017 | Відбулося засідання «круглого столу» з лідерами молодіжних громадських організацій з нагоди Дня молоді
Сьогодні, 23 червня 2017 року голова районної державної адміністрації Петро Білінський  та голова районної ради Роман Гринишин  зустрілися з активістами, лідерами молодіжного руху, членами молодіжних громадських  організацій району з нагоди Дня молоді.

23.06.2017 | Соціальна робота із випускниками спеціальної школи-інтернат

На предмет виконання угоди про співпрацю Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Рогатинської спеціальної школи-інтернат нещодавно відбувся інтерактивний лекторій з питань  адаптації, підготовки до самостійного життя випускників даного навчального закладу.  


23.06.2017 | Державних службовців Рогатинської районної державної адміністрації привітали з їхнім професійним святом

Сьогодні, 23 червня 2017 року для працівників райдержадміністрації відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята - Дня державної служби.

Привітали держслужбовців  голова районної державної адміністрації Петро Білінський, голова районної ради Роман Гринишин та міський голова Сергій Насалик.


23.06.2017 | Голова райдержадміністрації з робочою поїздкою побував у територіальних громадах смт.Букачівці та с.Чагрів

Вчора, 22 червня 2017 року голова райдержадміністрації Петро Білінський з робочою поїздкою побував у територіальних громадах смт.Букачівці та с.Чагрів, відвідавши Букачівську міську лікарню, дошкільний навчальний заклад «Малятко» та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів в смт.Букачівці, будинок культури та бібліотеку-філіал у с.Чагрів.

У ході зустрічі з громадою смт.Букачівці була відчутна атмосфера активної громадської роботи.


23.06.2017 | Голова райдержадміністрації зустрічався з громадською радою при райдержадміністрації

Вчора, 22 червня 2017 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Петро Білінський.

Розпочалося засідання із хвилини мовчання в пам'ять про жертви Другої світової війни.


22.06.2017 | Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Фото Петро Білінського.21 червня 2017 року в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання розглянуто 5 заяв, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей.

Неоминула комісії і розгляд питання про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області