Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
16.06.2017 | Шановні медичні працівники!

Праця лікаря в усі часи була найбільш шанованою, найшляхетнішою та  найвідповідальнішою професією. Справжнім медикам притаманні такі чудові якості, як гуманізм, милосердя, самопожертва.

З нагоди вашого професійного свята висловлюю величезну вдячність всім, хто день у день рятує людські життя, стоїть на сторожі здоров'я українського народу. За першим покликом ви приходите на допомогу людям і в своєму прагненні зцілити їх робите, часом, неможливе.

Дозвольте висловити вам щиру подяку і за сумлінну працю, відданість професії, за душевне тепло, яке ви даруєте своїм пацієнтам, добре серце і золоті руки, які вірно служать людям і допомагають зробити Рогатинщину по-справжньому здоровим, а значить успішним районом.

Здоров'я вам, благополуччя, мудрості і творчої ініціативи. Будьте щасливі. Зі святом!

 

Із вдячністю й повагою

                                                     голова районної державної адміністрації                      Петро Білінський


16.06.2017 | Обговорено питання вивчення причин смертності населення в районі

16 червня 2017 року в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань вивчення причин смертності населення в районі.


16.06.2017 | В залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар за участю голів та секретарів місцевих рад

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації  під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського  відбувся семінар за участю голів та секретарів місцевих рад.


16.06.2017 | Сімейний патронат – коротко про головне

Вчора в Івано-Франківську відбувся тренінг київського менеджера проектів МБО «Партнерство «Кожній дитині» Лариса Стрига на тему: «Послуга патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми в громаді».


16.06.2017 | Дотримання правил поведінки на воді – запорука безпечного відпочинку

Проведено цільову перевірку Рогатинської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району щодо виконання заходів із запобігання загибелі людей на водних об”єктах району в період купального сезону 2017 року та стану дотримання вимог законодавства у місцях масового відпочинку населення на водних об”єктах.


15.06.2017 | Володимир Гройсман: Наступний крок децентралізації - прозорість ухвалення рішень і залучення громадян

Наступним кроком реформи децентралізації, яка проходить в Україні з 2014 року і вже стала однією з найбільш ефективних в державі, є прозорість ухвалення рішень на місцевому рівні, відповідальність влади, в тому числі за використанні фінансові ресурси, а також залучення громадськості до обговорення всіх важливих ініціатив. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Міжрегіональної конференції з питань впровадження реформи децентралізації в Україні у Запоріжжі.


15.06.2017 | Відбулася нарада в керівника апарату райдержадміністрації

15 червня 2017 року  в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада .


15.06.2017 | Глава Уряду про проект пенсійної реформи: Це повага прав працюючої людини

Розроблений Урядом проект пенсійної реформи, який наразі обговорюється громадськістю й незабаром буде представлений на засіданні Національної ради реформи при Президенті України, є кроком до відновлення поваги прав працюючої людини – таким самим, яким свого часу стало рішення про збільшення мінімальної заробітної плати. Про це сказав Прем'єр-міністр України ВолодимирГройсман, спілкуючись із журналістами у Запорізькій області.


15.06.2017 | Відбулася нарада в керівника апарату райдержадміністрації

15 червня 2017 року  в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.


14.06.2017 | Місцеву дорогу в селі Дички буде відремонтовано

14 червня 2017 року голова райдержадміністрації Петро Білінський  здійснив робочу поїздку в територіальну громаду с.Дички, завітавши в амбулаторію загальної практики-сімейоної медицини, загальноосвітню школу 1-2 ступенів та сільську раду.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області