Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

18 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
8.06.2017 | До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 1,6 мільярда гривень податкових платежів

news-imageЯк повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Івано-Франківщини у січні-травні 2017 року надійшло 1620,7 млн грн податкових платежів, що на 504,4 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.


8.06.2017 | Обговорено заходи щодо відзначення в районі 21-ої річниці Конституції України

Під головуванням голови райдержадміністрації Петра Білінського відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення 21-ої річниці Конституції України.


8.06.2017 | Андрій Рева: Ми чесно кажемо людям – пенсію потрібно заробити, іншого шляху не існує

Сьогоднішня пенсійна система не влаштовує ні існуючих пенсіонерів, ні тих, хто вийде на пенсію у майбутньому, і така пенсійна система не влаштовує державу, - заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева 7 червня під час парламентських слухань на тему «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи».


7.06.2017 | Голова райдержадміністрації провів нараду щодо виконання актів та доручень Президента України

Сьогодні голова райдержадміністрації Петро Білінський провів нараду щодо виконання актів та доручень Президента України, дотримання правил трудової та виконавської дисципліни, роботи із зверненнями громадян.


7.06.2017 | Понад 3,7 мільярда гривень сплатили до бюджету платники податків Івано-Франківщини

news-imageЗа п’ять місяців 2017 року до зведеного бюджету Прикарпаття надійшло 3737,4 млн гривень податків і зборів, що на 1393,9 млн гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. З них до державного бюджету поступило 2116,6 млн гривень, до місцевих бюджетів – 1620,7 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.


7.06.2017 | Україна перейматиме досвід Німеччини в сфері місцевого самоврядування, - Володимир Гройсман на зустрічі з Бургомістром Берліна

Уряд України вважає корисним і важливим досвід Федеративної Республіки Німеччина в сфері розвитку місцевого самоврядування і готовий сприяти посиленню співпраці між муніципалітетами обох країн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із Бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером.


6.06.2017 | В Івано-Франківську відкрили представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні

news-imageЗ цієї нагоди відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука із директором Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Дмитром Білаком та керівником новоствореного представництва офісу у Західній Україні Олегом Доскачем.


6.06.2017 | Оголошено прийом заявок на участь у всеукраїнському конкурсі «Краща книга України»

news-imageДержкомтелерадіо розпочав прийом заявок від видавництв та видавничих організацій на участь у всеукраїнському конкурсі «Краща книга України».


6.06.2017 | Голова райдержадміністрації, голова районної ради та міський голова привітали журналістів району із професійним святом.

Сьогодні голова райдержадміністрації Петро Білінський, голова районної ради Роман Гринишин та міський голова Сергій Насалик зустрілися із журналістами району, привітавши їх з професійним святом.


6.06.2017 | Науково-практична конференція в Рогатині

В Рогатині відбулась  науково-практична конференція  по ефективному  використанню земель в  Рогатинському районі.Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області