Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

18 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Новини
 На головну
6.06.2017 | Інвестиційний розвиток Івано-Франківщини

news-imageОбсяг залучених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 квітня становив 843,1 млн дол. США, що у розрахунку на одну особу населення склало 611,7 дол.


6.06.2017 | Шановні журналісти!

Четверта влада. Ні більше, ні менше. Саме так назвала журналістику сама історія… Журналіст – надзвичайно важлива і соціально значуща професія, а в нинішніх реаліях – ще й небезпечна. Ця професія вимагає не тільки глибоких знань і ерудиції, а й особливого таланту, сили духу, витримки і терпіння. Нехай всі ці елементи супроводжують ваш успіх та професійне зростання, шановні журналісти, ветерани журналістики. Прийміть в День вашого професійного свята нашу вдячність за благородну і відповідальну працю. За щирі репортажі, нариси, статті. За чесну і добропорядну позицію. За вагоме і аргументоване слово. Нехай небо над вашою головою завжди сяє. Нехай хмари ніколи не затьмарюють його. І нехай вам все і завжди дається легко, швидко, просто.

Зі святом вас!

 

Голова райдержадміністрації                   Петро Білінський


5.06.2017 | Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
Переглянути відеоролик можна за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=ippfGi9KCb4&feature=youtu.be

2.06.2017 | В обласних змаганнях ДЮФЛ U-14 рогатинці – срібні призери
99c367c7709e447ecb339ec1e3567f7831 травня фінішували обласні змагання ДЮФЛ U-14 серед юнаків 2003-2004 років народження. Фінальні поєдинки за призові місця пройшли на стадіоні “Наука” в місті Івано-Франківськ.

2.06.2017 | В Рогатинському районі розпочалася літня кампанія з оздоровлення дітей та підлітків

Сектором молоді та спорту і службою у справах дітей райдержадміністрації на оздоровлення відправлені діти, позбавлені батьківського  піклування, діти-інваліди,  діти учасників  АТО,  діти  із малозабезпечених і багатодітних сімей ,діти,що перебувають на диспансерному обліку та обдаровані і талановиті діти.


2.06.2017 | Відбулася нарада в керівника апарату райдержадміністрації

Сьогодні, 2 червня 2017 року  в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.


2.06.2017 | Чергова методична нарада відбулася в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Вчора фахівці із соціальної роботи звітували про виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, здійснення їх соціального супроводу та надання  соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб у шести сільських радах району, за якими вони закріплені.  


1.06.2017 | Голова райдержадміністрації знайомився із головами місцевих рад

P5310875.JPGВчора 31 травня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації  відбулася зустріч голови  райдержадміністрації  Петра Білінського з головами місцевих рад .

У її роботі взяв участь голова районної ради Роман Гринишин.

Розпочинаючи зустріч, голова   райдержадміністрації  звернувся до присутніх у залі зазначивши, що коли  голови місцевих рад у своїй щоденній роботі керуватимуться  відповідними нормативно-правовими актами, то жодний державний орган  не вправі вмішуватись у їхню діяльність . «Це неприпустимі речі і якщо у вас така ситуація виникає, то прошу мене інформувати. Я хочу щоб в нас із вами був конструктивний діалог»,- зауважив Петро Степанович.


1.06.2017 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

1.jpgВчора під головуванням голови райдержадміністрації Петра Білінського відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у її роботі взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники загальноосвітніх закладів та голови місцевих рад.

Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за І квартал 2017 року доповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації Володимир Штогрин.


1.06.2017 | Помер блаженнійший Любомир Гузар - кардинал української греко-католицької церкви

Любомир Гузар помер на 85-му році життяВеликого українця  не стало на 85-му році життя. Це втрата  - для кожного  з нас, адже  кожен крок Блаженнішого Любомира був прикладом чесності і щиросердної молитви, пастирської скромності і терпіння, адже його голосу дослухалися ліві та праві, прем'єри та президенти, академіки та продавчині.  Наука цієї Великої людини пропагувала  вірність трьом монашим обітам: вбогості, чистоти та послуху – саме ці чесноти складали Його  надзвичайну внутрішню силу та магнетизм.

Рогатинці висловлюють щирі співчуття у зв'язку зі смертю колишнього предстоятеля Української греко-католицької церкви, кардинала Любомира (Гузара).Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області