Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

31 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом „ Боротьба за мир – боротьба за здоров'я
 На головну

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення  в області проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом „ Боротьба за мир – боротьба за здоров'я. Приєднуйся до руху Червоного Хреста”, який відбуватиметься у період з 1 квітня по 4 травня 2015 року.

 Управління соціального захисту населення  звертається до трудових колективів підприємств, установ та організацій усіх форм власності з рекомендацією взяти активну участь у зборі благодійних пожертвувань, фінансуванні спільних гуманітарних програм, поширенні ідей милосердя, гуманності, основних принципів  та завдань червонохресного руху, здорового способу життя.

 Координацію проведення заходів щодо збору коштів, продуктів харчування, одягу для надання адресної допомоги жителям  району а також внутрішньо переміщеним особам із території проведення АТО та Автономної Республіки Крим, здійснює районна організація Товариства Червоного Хреста України та територіальний центр соціального обслуговування.

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області