Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

5 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Пільги громадянам, які брали участь в антитерористичній операції
 На головну

Рішенням Рогатинської районної ради від 28.05.2015р. № 421-30/2015 затверджено “Районну програму підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення”.

Програмою  передбачено за рахунок коштів районного бюджету надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг у розмірі 100 відсотків в межах норм споживання, із врахуванням наявних пільг, сім”ям загиблих осіб, які брали участь в антитерористичній операції на сході України та  50 відсотків - особам та членам їх сімей, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, по місяць видачі посвідчення “Учасника бойових дій”. Підставою для надання пільг є довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Довідка  видається командиром військової частини у якій особа проходила військову службу.

Перелік заходів додається.

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області