Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 вересня 2015 року
 На головну

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 вересня 2015р. заборгованість  із виплати заробітної плати становила 7,9 млн.грн., що складає 1,1% фонду оплати праці, нарахованого за серпень поточного року.

Порівняно з 1 серпня 2015р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 1,1 млн.грн., або на 15,9%. Збільшення показника спостерігалося у більшості міст і районів: від 18,6% у місті Івано-Франківську до 86,5% у місті Бурштині. Зменшення заборгованості відбулося у Рогатинському (на 68,2%), Калуському (на 19,2%) районах, містах Коломиї (на 17%) і Калуші (на 8,9%).

Більша частина боргу утворена на підприємствах міст Івано-Франківська (3,5 млн.грн., або 44,5% від загальної суми по області) та Калуша (1,4 млн.грн., або 18,3%).

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської міської ради, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Рожнятівського районів.

Основна частина суми боргу в області (84%) утворена на економічно активних підприємствах, при цьому у містах Бурштині та Яремче, Надвірнянському, Тисменицькому і Тлумацькому районах – увесь обсяг заборгованості з виплати заробітної плати в місті (районі), у місті Коломиї – 96,5%, Городенківському районі – 89,8%, обласному центрі – 84,9%, Коломийському районі – 80,2%, місті Калуші – 71,2%.

 На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, залишилось 10,4% (817,5 тис.грн.) від загальної суми заборгованості в області, зокрема  у Калуському і Рогатинському районах 100% боргу в районі.

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 5,6% суми боргу по економіці області, основна частина (0,4 млн.грн., або 91,4%) утворена на підприємствах м.Калуша.

          
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області