Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

31 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Про виконання завдань житлово-комунальних підприємств
 На головну

 

 Про виконання завдань житлово-комунальних підприємств

та бюджетних установ щодо підготовки до роботи

в осінньо-зимовий період  2015-2016 років

 

            Житлово-комунальними підприємствами, закладами освіти, охорони здоров’я, культури забезпечується виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Зокрема, проведено плановий огляд та перевірку димових і вентиляційних каналів у закладах освіти, культури, органів місцевого самоврядування, ремонт покрівель, внутрібудинкових систем водопостачання та водовідведення багатоквартирних житлових будинків м. Рогатина, в стадії завершення проведення запланованого ремонту аварійних ділянок водопроводів у водопровідних мережах м. Рогатина, завершено підготовку  підстанцій вуличного освітлення, заготовлено  тверде  паливо (дрова, торф’яні брикети) у закладах освіти, проводиться ремонт покрівель, заміна вікон  у закладах   культури, забезпечується підготовка спецтехніки, яка задіяна на зимовому утриманні доріг та заготівля пісчано-соляної суміші.

      

      Виходячи з вищенаведеного, відповідно до ст.20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», колегія вирішила рекомендувати:

          1. Керівникам підприємств, установ, організацій району забезпечити до 01.10.2015 р. виконання заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери району до роботи  в осінньо-зимовий період  2015-2016 років».

2. Комунальному підприємству “Рогатинське будинкоуправління” (Я. Васильців) до 05.10.2015 р. завершити плановий огляд та перевірку димових та вентиляційних каналів житлового фонду м. Рогатина.

            3. Дочірньому підприємству «Рогатин-Водоканал» (Р. Дашавець) забезпечити безперебійне постачання води жителям м. Рогатина, бюджетним установам та організаціям міста.

             4. Рогатинській  центральній районній лікарні  (І. Маслянко), відділу освіти райдержадміністрації (В.Трач), відділу культури і туризму райдержадміністрації (О. Рибій)  забезпечити належне функціонування підвідомчих закладів в осінньо-зимовий період.

            5. Філії «Рогатинська ДЕД» (В. Третяк) забезпечити утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення у належному технічному стані під час проходження осінньо-зимового періоду.

           6. Контроль за виконанням рішення колегії райдержадміністрації покласти на першого заступника голови райдержадміністрації С. Демчишина.

 

 Голова районної

державної адміністрації,

голова колегії                                                                                 Надія Цимбаліста                                     

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області