Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

31 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Оздоровлення
 На головну

Довідка

про підсумки організованого відпочинку та оздоровлення дітей

влітку 2015 року

 

Літня кампанія оздоровлення та відпочинку дітей Рогатинського району в 2015  році проводилася  у відповідності до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної Програми з відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2015 рр., розпорядження голови райдержадміністрації від 02.06.2015року № 150 «Про організаційні заходи щодо підготовки до літнього оздоровлення в 2015 році у Рогатинському районі відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.08.2008р. № 375-VI».

         Оздоровча кампанія в районі розпочалась 2 червня 2015 року. За звітний період оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 859 дітей пільгових категорій району, що становить 21%  від загальної чисельності дітей шкільного віку (за даними держстатзвітності в районі нараховується 4165 дітей від 7-17 років).

         Проведено засідання координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку  дітей  06.05.05.2015р.,13.07.2015р.,03.09.2015р.

         З 2 по 19 червня 2015 р. у районі працювало 18 пришкільних таборів з денним перебуванням та тематичними змінами на базі 13 загальноосвітніх навчальних закладів I-II, I-III ступенів. В даних таборах оздоровилось та відпочило 437 дітей пільгових категорій. Оздоровча зміна тривала 14 днів, організовано дитяче харчування вартістю 14 грн./день.

          У таборах області  та таборах України (Перлина Карпат (с.Вигодівка Долинського р-ну), Молода гвардія (м.Одеса), «Сокіл» (с.Сокіл Галицького р-ну ) оздоровилось та відпочило 41 дитина.

        Суб’єктом оздоровлення дітей району у 2015 році була також Рогатинська районна центральна лікарня  (в закладах санаторного типу  оздоровлено 94 дитини).

        З 13 по 26 липня 2014 року в урочищі Брідки  (с.Кліщівна) діяв пластовий наметовий вишкільний табір історичної стилізації «Світанкові віхи». Участь у вишколі взяло понад 160 дітей. У липні-серпні  працював  літній християнський табір недільної школи «Діти світла» (при церкві Різдва Пресвятої Богородиці м.Рогатина), де відпочило 83 дітей.

          В рамках літньої оздоровчої кампанії районна команда «Роксолана» у серпні ц.р. взяла участь у  XXII    обласній   молодіжній  патріотичній науково-пізнавальній  програмі “Чорний ліс -2015”    (8 дітей + 2 керівники групи).

        В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля» (с.Добринів) протягом V тематичних змін відпочинковими та оздоровчими послугами забезпечено 361 дитину із Івано-Франківської, Донецької, Луганської та  Сумської областей.

              Під час літнього оздоровлення особлива увага приділялася дітям із сімей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Станом на 1 вересня 2015 р. із 39 дітей даної категорії 7 оздоровлено за  благодійні кошти філіалу Злученого українського американського допомогового комітету в Україні в таборі «Опілля», 9 дітей відпочивали у таборі «Сокіл» (Галицького р-ну), 2 – у Республіці Польща (кошти обласного бюджету)

           Цього року ввели в практику програму одноденного літнього відпочинку. Так, за сприяння фірми  “Надія” (м.Івано-Франківськ) 14 дітей із сімей учасників АТО та вимушених переселенців зі Сходу  з Рогатинського району побували на екскурсії у м.Івано-Франківську та  у ресторані «Надія».

 

Під час оздоровчої кампанії оздоровлено дітей пільгових категорій:

Діти-сироти ,під опікою (піклуванням)                       28

Діти-інваліди                                                                27

Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей                   365

Діти потерпілі від аварії на ЧАЕС                               9

Діти на диспансерному обліку                                    192

Діти працівників агропромислового комплексу

 та соціальної сфери села                                                 58

Обдаровані, відмінники навчання                               152

Діти із сімей переселенців                                             4

Діти із сімей учасників АТО, Майдану                       24

Разом:                                                                          859 дітей

 

     Фінансування оздоровчої кампанії :

             - відділ освіти райдержадміністрації:164 000 тис.грн. (84 000 грн. – на пришкільні табори, 80 000 грн. – оздоровлення дітей пільгових категорій в таборах санаторного типу);

            -  сектор молоді і спорту  райдержадміністрації       вишкіл «Пласту» -  6 тис.грн.;  програма «Чорний ліс» - 1300 тис.грн.;

- залучені кошти (батьківські, спонсорські кошти) –   близько 45 тис.грн..;

Разом: 216 300тис.грн.

 

Протягом літа працювали фізкультурно-спортивні секції, проводились краєзнавчі екскурсії, походи, поїздки та інші відпочинково-розважальні заходи для дітей.

У процесі оздоровлення та відпочинку дітей присутня була тісна співпраця   сектору молоді і спорту, відділу освіти, відділу культури  райдержадміністрації, служби у справах дітей, РЦСССДМ, ЦРЛ, РВ УМВС.

 

Хід оздоровлення та відпочинку дітей  в районі висвітлювався в засобах масової інформації.

 

 

 

 

 

Завідувач сектору

молоді та спорту райдержадміністрації                                         Ірина Труш

 

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області