Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Місцеві вибори 2015
 На головну

Інформаційне забезпечення

  Постанова Центральної виборчої комісії від 3 вересня 2015 року № 216 "Про кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, що утворюються обласними, районними, міськими, районними у містах (у містах, де утворені районні у місті ради), сільськими, селищними виборчими комісіями для організації виборів депутатів місцевих рад при проведенні чергових та перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року"

Методичне забезпечення

 

Примірні зразки і форми виборчої документації, рекомендовані суб’єктам виборчого процесу для використання під час проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року (усі зразки мають рекомендаційний характер).

 

Оголошення:

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ!

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Рогатинської районої державної адміністрації просить Вас перевірити свої персональні дані в базі даних Реєстру виборців.

Перевірити персональні дані можна за допомогою офіційного сайту ЦВК у розділі “Державний реєстр виборців”, зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”. А також, для перевірки та уточнення зазначених даних звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рогатинської РДА, за адресою м.Рогатин, вул. Галицька 65,  ІІІ поверх,  тел. 24-733

Особливо це стосується виборців:

- які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

- яких стосується питання наявності або відсутності відміток про постійну нездатність самостійно пересуватися;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що з 12 жовтня 2015 року на виборчих дільницях Рогатинського району можна буде ознайомитись з попереднім списком виборців.

 Заяви громадян про включення до Реєстру, зміни персональних даних приймаються до 19 жовтня 2015 року, за наявності документів, які підтверджують відповідні зміни, та обов’язкового пред’явлення паспорта громадянина України.

Перелік необхідних документів:

- паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України;

- доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу );

- свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця).
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області