Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Про сприяння розвитку підприємництва
 На головну

Згідно з ст..13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами Українивирішення економічних питань, зокрема:

а)            управління майном, приватизації, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної
регуляторної політики;

б)           промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв'язку.

 

Сприяння   місцевої   державної   адміністрації   розвитку   підприємництва   є   безпосереднім повноваженням держадміністрації згідно з чинним законодавством.

 

З метою сприяння в роботі місцевим державним адміністраціям, а також надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення -CRM-систему (система управління взаємовідношеннями з клієнтами).

Підприємства мають змогу отримати CRM-систему на безкоштовних засадах. Сплата за ліцензію не стягується.

Оплачувати підключення додаткових робочих місць не потрібно.

Дана версія CRM-системи розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємцями і підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки.

 

CRM-система - це всі бізнес-процеси підприємства в одному онлайн сервісі, з доступом 24 години на добу. Це також можливість керування підприємством, бізнес-процесами та відношеннями з клієнтами з будь-якого місця у світі за допомогою мобільних пристроїв.

 

Підприємство отримує:

  • Онлайн планувальник завдань для свого персоналу, а також контроль над їх виконанням; Систему обліку всіх своїх контрагентів, а також облік товарів та послуг, що пропонуються підприємством або потрібні підприємству; Облік Замовлень, Проектів, Угод підприємства; Облік рахунків, контрактів, актів/накладних по угодам; Облік фінансів; Хмарне збереження файлів;
  • Електронний журнал вхідної та вихідної кореспонденції; Внутрісистемний обмін повідомленнями між працівниками;
  • Карточки обліку персоналу; Табель обліку робочого часу; Звіти по угодам та роботі
    кожного працівника;           
  • Адміністративну систему з обмеженням рівня доступу до інформації;
  • Доступ до необхідної інформації підприємства з будь-якого 5 місця у світі в режимі 24/7/365;
  • Доступ до  інформації за допомогою  персонального  комп'ютеру,  планшету або мобільного телефону.

 

Більш детальну інформацію щодо переваг, вигоди, необхідності, функціональних можливостях CRM-системи від ІЛ IT GROUP, а також отримати доступ до демо-версії Системи можливо за гіперпосиланням:

http ://www. ijі group. com/ru/crm. html.

 

Мета: надати можливість кожному підприємцю і підприємству отримати високоефективні інформаційні та інноваційні технології для ведення бізнесу за доступною ціною.

 

Контакти IJI IT GROUP для зв'язку:

Тел. +38(044)360-62-61, +38(050)380-14-56, +38(093)986-84-02. E-mail: mbox@ij igroup. com . http: //www. і і і group .com .

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області