Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

31 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Про підсумки звернень громадян у 2015 році
 На головну

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за 2015 рік та хід виконання в райдержадміністрації Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи  щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 

Рогатинська районна державна адміністрація організовує та здійснює роботу із зверненнями громадян керуючись відповідними нормативно-правовими документами:

Законом України "Про звернення громадян";

Указом Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування";

Розпорядженнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

За 2015 рік на адресу райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району надійшло 3922 звернення громадян.

На адресу райдержадміністрації за 2015 рік надійшло 529 письмових звернень громадян, 21 громадян побували на прийомі у керівництва райдержадміністрації.

Основним критерієм роботи із зверненнями громадян було і є збільшення відсотку позитивно вирішених звернень громадян.

Надаються в доступній формі об'єктивні, юридично-правильні роз'яснення громадянам по питаннях, що їх цікавили.

За 2015 рік до керівництва району звернулося 188 малозабезпечених громадян району, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують  допомоги або соціальної підтримки з боку держави, з проханням про надання одноразової грошової допомоги. 159 особам виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 64,4 тис. грн..

27 січня на засіданні колегії райдержадміністрації слухалось питання «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації за 2014 рік та хід виконання в райдержадміністрації Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

По матеріалах рішення вищезгаданої колегії 29.01.2015 року за № 19 видано розпорядження голови райдержадміністрації «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування в 2014 році  та хід виконання в райдержадміністрації Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008».

28 липня на засіданні колегії райдержадміністрації слухалось питання «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2015 року та хід виконання в райдержадміністрації Указу Президента України від 07.02.2008 року                 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

По матеріалах рішення вищезгаданої колегії 04.08.2015 року за № 203 видано розпорядження голови райдержадміністрації «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2015 року та хід виконання в райдержадміністрації Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008».

Розпорядженнями райдержадміністрації затверджені:

графік прийому громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації;

додатковий графік прийому громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації у вихідні дні (щосуботи);

графік роботи «гарячої» телефонної лінії райдержадміністрації;

графік виїзних прийомів громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації на 2015р.

 

 

Вищезгадані графіки опубліковані в районній газеті «Голос Опілля».

Відповідно до вищезгаданих графіків, та при потребі, головою райдержадміністрації, першим заступником голови райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації протягом 2015 року проводились прийоми громадян з особистих питань в робочі та вихідні дні, виїзні прийоми громадян з особистих питань, працювала «гаряча» телефонна лінія райдержадміністрації.

Відповідно до графіку щомісячно проводяться засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

30 січня 2015 року в газеті «Голос Опілля» опубліковано статтю «Звернення громадян у минулому році».

8 серпня 2015 року в газеті «Голос Опілля» опубліковано статтю «Робота із зверненнями громадян».

Питання роботи із зверненнями громадян систематично розглядається на колегіях райдержадміністрації, нарадах в голови районної державної адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації.

Питання роботи із зверненнями громадян стоїть на постійному контролі в райдержадміністрації.
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області