Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 .

 

31 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

.


 .
Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади»
 На головну

1. Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» щодо Новак Надії Дмитрівни , головного спеціаліста сектору державного земельного кадаструВідділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області;

2 Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» СЕМЕН Мирослави Миколаївни  , Завідувача сектору державного земельного кадаструВідділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області;

3.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» до ВАСЬКІВ Марії Петрівни , провідного спеціаліста сектору державного земельного кадаструВідділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.;

4.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» СКОРОХОДИ Тетяни Любомирівни  , Головного спеціаліста сектору державного земельного кадаструВідділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

5.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» , щодо Карабінович Олени Михайлівни , головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

6.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» ГЛАГОВИЧ Галини Василівни , Головного спеціаліста сектору державного земельного кадастру Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

7.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» , щодо НИКОЛЯК Ярослави Ярославівни  , Головного спеціаліста – бухгалтера  Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

8.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» щодо БОДАКА Богдана Степановича , Головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

9.  Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» МАКСИМІВ Уляни Романівни  , Головного спеціаліста – юрисконсульта  Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

10.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» « Про очищення влади», щодо ДЗЕРИ Любомира Івановича , Головного спеціаліста з державного геодезичного нагляду   Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

11.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» ТЕЛЕПКА Олега Петровича  , провідного  спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

12. Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» , щодо Проць Наталії Євгенівни , головного  спеціаліста з питань кадрової роботи та державної служби  Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

13. Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» Бойка Івана Ярославовича  головного  спеціаліста сектору державного земельного кадаструВідділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

14.Інформація  про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України « Про очищення влади» , щодо  Глаговича Юрія Мирославовича завідувача сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держгеокадастру у Рогатинському районі Івано-Франківській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

.

 


 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області