http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

16 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Список телефонів управлінь та відділів
 На головну / адміністрація / СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ

СПИСОК

телефонів управлінь, відділів, секторів

 

                                                                                                                         Станом на 01.02.2019 р.

Посада, прізвище,

ім”я, по батькові

№№ телефонів

служб.

 

мобільний

дом.

рік народж.

Голова райдержадміністрації

 

 

 

 

Люклян Ірина Богданівна

2-05-45

096 8583825

 

27.08.79

Секретар голови РДА

 

 

 

 

Мельник Галина  Володимирівна

2-05-38

096 1176301

2-11-35

07.02.71

Перший заступник голови  РДА

 

 

 

 

Тринчук Андрій Ігорович

2-03-97

067 7655078

 

29.07.79

Заступник голови РДА

 

 

 

 

Яковина Богдан Михайлович

2-12-04

050 3735469

 

16.10.63

Керівник апарату РДА

 

 

 

 

Сагайдак Ірина Михайлівна

2-08-95

067 4196507

 

30.01.79

Нач.від.організаційно-інформаційної роботи апарату РДА

 

 

 

 

Козаровська Олександра Миколаївна

2-09-71

067 4197441

4-64-15

10.01.79

Головн. спец.

 

 

 

 

Вишинська Тетяна Анатоліївна

2-09-71

066 6459935

 

13.04.87

Провідний спеціаліст

 

 

 

 

Олексин Руслана Романівна

2-09-71

098 6451963

 

05.11.90

Нач.від.управління персоналом апарату РДА

 

 

 

 

Стовбан Ганна Зіновіївна

2-05-89

050 4333431

2-12-21

11.02.62

Гол.спец.з питань оборонно-мобілізаційної роботи

 

 

 

 

Діденко Василь Іванович

 

097 6069510

2-01-71

29.01.74

Нач.відділу документообігу та звернень громадян апарату РДА

 

 

 

 

Руда Тетяна Іларіонівна

2-02-95

098 7150730

4-68-18

01.05.73

Головний спеціаліст відділу документообігу та звернень громадян

 

 

 

 

Буханиста Надія Василівна

2-02-95

097 7662942

 

15.08.85

Гол.спец.роботи із зверн. громадян

 

 

 

 

Бойко Лілія Теодозіївна

2-07-31

098 5316217

3-31-46

22.11.71

Зав.сектором контролю апарату РДА

 

 

 

 

Гринишин Маріанна Іванівна

2-02-95

096 4574721

 

12.03.78

Начальник юридичного відділу

 

 

 

 

Джогола Тетяна Василівна

2-05-62

096 5700997

 

21.02.82

Оператор коп”ютерн. набору юрид.від.

 

 

 

 

Діденко Галина Ярославівна

2-02-95

096 3115409

2-00-66

09.01.72

Головний спеціаліст – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції аппарату райдержадміністрації

 

 

 

 

Савчук Марія Ярославівна

2-05-62

096 4790597

 

14.12.63

Нач.від.фінанс.-господарського забезп.

 

 

 

 

Комар Любомира Ярославівна

2-08-38

097 3826466

3-35-37

22.10.62

Гол.спец.відділу

 

 

 

 

Федорин Леся Ігорівна

2-08-38

098 6637555

 

26.11.74

Нач.від.ведення держ.реєстру виборців

 

 

 

 

Кудла Інна Казимирівна

2-07-59

066 4481793

4-57-08

21.10.83

Гол.спец.відділу:

 

 

 

 

Пилипів Мар’ян Михайлович

2-07-59

066 8431735

2-14-79

21.09.85

Хоптій Тетяна Володимирівна

2-07-59

098 2666982

2-07-97

17.07.81

Нач.упр.економ. розвитку і торгівлі РДА

 

 

 

 

Герасимчук Наталія Михайлівна

2-13-85

096 2337800

 

15.06.79

Заст.нач.управл.екон.розвитку і торгівлі

 

 

 

 

Пасічник Мар’яна Іванівна

2-13-85

097 6434948

2-08-80

18.09.86

Гол.спец.управл.екон.розвитку і торгівлі 

 

 

 

 

Матрофайло Надія Іванівна

2-13-85

098 3395108

 

06.01.78

Марків Михайло Миколайович

2-09-30

096 6059698

3-13-99

21.07.59

Філіпович Роксолана Володимирівна

2-13-85

066 0339706

 

28.02.87

Нач. центру надання адмінпослуг

 

 

 

 

Баранова Ірина Олегівна

2-02-78

096 9558375

 

16.05.88

Адміністратори:

 

 

 

 

Музичин Тетяна Богданівна

2-02-78

096 9399380

 

02.03.73

Возняк Альона Василівна

2-02-78

 

 

 

Нач.від.містобудування і архітектури

 

 

 

 

Українець Богдан Дмитрович

2-04-86

067 8633707

3-34-99

30.09.60

Гол.спец.

 

 

 

 

Фуфалько Надія Михайлівна

2-04-86

097 8676427

 

24.07.68

Рашковецька Галина Дмитрівна

2-04-86

097 9606546

 

27.11.74

Нач.від.цивільно захисту та взаємодії з правоохор.органами РДА

 

 

 

 

Долинський Михайло Васильович

2-14-78

097 9852720

2-13-26

02.01.68

Гол.спец. по роб. з правоохор.орг.

 

 

 

 

Бабінчук Марія Богданівна

2-14-78

066 1520641

2-14-95

26.02.65

Нач.служби у справах дітей РДА

 

 

 

 

Попович Віталія Ярославівна

2-12-27

050 7488399

 

29.06.81

Заст.нач.служби у справах дітей

 

 

 

 

Кулик Христина Богданівна

2-12-27

0983246872

 

22.08.77

Нач.архівного відділу

 

 

 

 

Мельник Світлана Дмитрівна

2-07-06

 068 6459554

 

19.06.74

Гол.спеціалісти відділу:

 

 

 

 

Долинська Тетяна Остапівна

2-07-06

097 1781033

2-13-26

28.01.65

Нач.фінансового управл.

 

 

 

 

Баричка Ростислав Борисович

2-02-64

096 2319961

2-08-67

15.08.74

Заст.нач.фінуправл.

 

 

 

 

Думенко Людмила Ігорівна

2-07-76

067 9623816

 

03.04.77

Нач.упр.казначейської служби

 

 

 

 

Дмитришак Ольга Миколаївна

2-06-05

096 5537839

4-64-73

18.08.62

Заст.нач.казнач.служби

 

 

 

 

Рожко Світлана Степанівна

2-17-56

098 9241729

2-04-03

03.03.75

Нач.від.агропромисл.розвитку

 

 

 

 

Мельник Зеновій Васильович

2-04-62

096 8397380

 

03.10.61

Заст.нач.від.агропромислового розвитку

 

 

 

 

Возняк Іван Юркович

2-04-62

097 8136728

 

05.05.59

Гол.спец.від.агропром.розвитку

 

 

 

 

Боднар Павліна Ільківна

2-04-62

096 6970601

 

26.07.61

Нач.упрвл. освіти,молоді та спорту РДА

 

 

 

 

Стоцький Роман Романович

2-03-76

098 2773822

 

14.07.69

Заст.нач.від.освіти

 

 

 

 

Бурак Олександра  Михайлівна

2-02-72

067 7996343

 

11.10.76

Нач.відділу культури РДА

 

 

 

 

Борович Володимир Феліксович

2-05-76

097 4631310

 

02.03.60

Гол.спец.відділу  культури РДА

 

 

 

 

Дичка Ніна Степанівна

2-12-37

066 9182585

 

27.02.82

Нач.управл.соціального захисту населення РДА

 

 

 

 

Мельник Богдан Васильович

2-04-93

067 3796691

 

21.12.67

Заст.нач.управл.праці

 

 

 

 

Бойко Тетяна Василівна

2-07-72

096 5229618

 

03.11.70

Христонько Надія Володимирівна

2-07-72

067 1032574

 

18.05.67

Директор територіальн. центру

 

 

 

 

Бардяк Мар’ян Мар’янович

2-00-62

097 2371218

 

20.09.61

Заст.директора територіального центру

 

 

 

 

Абрам Леся Василівна

2-17-68

067 1774965

2-00-38

04.07.77

В.о.нач.Держгеокадастру

 

 

 

 

Сенич Оксана Богданівна

2-14-96

0674926761

 

07.11.64

Держгеокадастр

 

 

 

 

Джогола Роман Васильович

2-01-57

096 9424191

 

 

Нач.відділу РАГСу

 

 

 

 

Бігун Оксана Володимирівна

2-16-06

095 3496096

3-12-93

26.06.59

Директор РЦСССДМ

 

 

 

 

Гаєвська Оксана Тарасівна

2-09-49

097 3818490

 

18.11.74

Кер.Центру допомоги учасникам АТО           

 

 

 

 

Міляновська Христина Степанівна

2-09-49

097 7515834

 

 

Голова районної ради

 

 

 

 

Рибчак Василь Ярославович

2-04-87

068 7005054

 

28.07.72

Заст.голови районної ради

 

 

 

 

Понайда Олег Володимирович

2-03-87

097 1008879

 

23.01.93

Кер.справами викон.апарату райради

 

 

 

 

Слобода Світлана Степанівна

2-18-74

050 7208621

4-63-08

24.06.63

Нач.організ.відділу

 

 

 

 

Мельник Наталія Василівна

2-03-48

097 8643496

3-93-30

15.02.65

Нач.від.з питань інформ.-аналіт. Забезп.:

 

 

 

 

Мацевко Віра Михайлівна

2-03-48

098 2605471

2-02-59

18.09.68

Нач.загального відділу

 

 

 

 

Хащівська Галина  Михайлівна

2-03-48

 

2-17-17

11.01.64

Нач.правового відділу

 

 

 

 

Герман Олександр Юрійович

2-03-48

096 9558320

 

03.08.78

Нач.від.фінансів та бух.обліку –гол.бух.

 

 

 

 

Мельник Надія Володимирівна

2-03-48

067 5965355

 

03.09.72

Нач.від.з питань управл. майном спільної власн. терит.громад сіл, селищ р-ну

 

 

 

 

Сологуб Віра Василівна

2-18-74

096 9504687

2-01-30

08.07.70

Гол.спец.від.з пит. упр.майном спільн.власн. терит.громад сіл, сел.. р-ну

 

 

 

 

Тріщ Надія Мирославівна

2-18-74

097 7456517

 

03.12.85

Радник голови ради

 

 

 

 

Данилюк Орися Михайлівна

2-03-48

098 6035051

 

13.06.75

 

С п и с о к

телефонівкерівників  установ, організацій, комунальних

служб, підприємців

 

                                                                                                                       станом на 01.02.2019 р.

 

п/п

ФІП

Назва установи, організації

тел.роб.

тел.моб.

 

Атаманчук

Надія Михайлівна

Рожнятівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

2-03-59

097 6717340

 

Бігун

Володимир Михайлович

Рожнятівська дільниця Калуського ВР ТОВ «Івано-Франківськгаззбут»

2-04-83

067 3440722

 

Библів 

Василь Миколайович

Філія  Долинської ДЕД                                                              

 

097 1233178

 

Библів 

Лілія Володимирівна

Ощадний банк України

2-02-94

066 6480543

 

Васильків

Зіновій Володимирович

Обласний дитячий санаторій «Ясень»

2-11-46

067 3425855

 

Василів

Лілія Богданівна

СанстанціяРожнятівська районна філія Івано-Франківської області лабораторний центр МОЗУ

2-6-76

066 7509356

 

Гаврилюк

Петро Миколайович

Заступник керівника Калуської місцевої прокуратури

2-05-92

067 7027155

 

Гирда 

Михайло Михайлович

ДПІ у Рожнятівському районі  Головного

управління Міндоходів в

Івано-Франківській області

2-07-40

096 0715977

 

Гіряк 

Ігор Іванович

Управління ветеринарної медицини в Рожнятівському районі  

2-04-88

099 0588646

 

Гусак

Володимир Ярославович

ПП «Роман»

3-12-32

067 3436689

 

Дмитришак 

Ольга Миколаївна

Головне управління Державної казначейської служби

2-06-05

096 5537839

 

Дзундза 

Мар’яна Іванівна

ПП «Конвалія»

2-00-75

096 8396804

 

Дичка

Степан Ілліч

ДТСААФ

2-03-82

066 7996722

 

Дмитришак 

Степан Михайлович

Комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів

 

097 73709660

 

Жилак 

Олександр Іванович

Військовий комісар Рожнятівського військового комісаріату

 

099 1176474

 

Залєський 

Руслан Михайлович

ПП «Вектор»

2-14-20

067 1098452

 

Іванів

Віра Федорівна

Брошнівський професійний  лісопромисловий  ліцей

4-64-60

096 2435650

 

Іванишин

Михайло Васильович

ПВП «Дзеркало»

2-00-01

050 9468107

 

Калиній 

Ганна Василівна

Суддя

2-07-73

067 8372664

 

Ковальчук

Омелян Семенович

Перегінський МНВК

9-86-14

067 4501186

 

Качур

Микола Романович

ВКФ «Силует»

2-05-47

050 3387433

 

Кравців

Олег Ярославович

Рожнятів водосховище

2-03-64

050 4337552

 

Комісарук В.А.

Директор філії «Західна» ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

 

 

 

Корецький 

Михайло Миколайович

Філія «Західна»

ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

2-05-93

050 4349546

 

Креховецький

Віталій Романович

Директор комун. некомерц. під-ва «Центр первинної медичної допомоги»

 

067 3423774

 

Кузан 

Ігор Михайлович

ДП «Брошнівське ЛГ»

4-69-11

097 7869878

 

Костюк

Наталія Миколаївна

Калуське  об’єднане управління Пенсійного фонду України

2-08-92

099 0949322

 

Клим

Віра Іванівна

Редактор газети «Новини Підгір’я»

2-03-37

096 3890409

 

Курганський

Володимир Сергійович

ТОВ Поліком

4-76-25

067 6738155

 

Лоп’янецька 

Любомира Максимівна

ПП «Корал»

2-01-07

067 3193005

 

Листван 

Михайло Олексійович

Державна фітосанітарна інспекція

2-12-86

096 1728815

 

Лутчин 

Ярослав Васильович

КП «Рожнятівводгосп»

2-14-17

067 3423522

 

Людкевич

Петро Степанович

РВ УДСНС

2-04-80

067 3443427

 

Люклян 

Мар’яна Богданівна

Міграційна служба

2-01-36

068 3391275

 

Мигович 

Галина Михайлівна

Управління статистики в Рожнятівському районі

2-05-54

067 3448308

 

Мердух 

Михайло Орестович

ПП «Сивуля»

2-11-80

050 3386584

 

Мельник

Марія Ярославівна

Північно інспекційний відділ

2-09-25

068 0116552

 

Новицький 

Роман Михайлович

ФГ «Еко сімбіно»

4-64-38

050 3389478

 

Новицький 

Ярема Михайлович

МПП «Таля»

2-06-44

050 3388003

 

Олексин

Мирослав Миколайович

«Техмаш»

2-13-22

050 6542098

 

Підгайний 

Анатолій Андрійович

ДП «Теплокомуненерго»

2-05-01

050 1670872

 

Паламар

Едуард Романович

Страхова кампанія

2-06-89

097 9708574

 

Паламар

Руслан Ярославович

ПП «ОЛВІР»

2-14-39

067 3700022

 

Попіна 

Володимир Васильович

Ж/д станція «Рожнятів»

4-57-05

066 7155110

 

Потапенко

Наталія Володимирівна

Комунальне підприємство Рожнятівської селищної ради

2-02-97

096 3445576

 

Рибчак 

Марія Василівна

Централізована бібліотечна система

2-07-35

097 5590652

 

Рибчак 

Михайло Петрович

СЛД № 6 (смт.Рожнятів)

2-05-35

091 1146056

 

Русаль 

Ігор Дмитрович

Рожнятівська ДЮСШ

2-09-86

097 8355531

 

Рибчак 

Володимир Петрович

ВКП «Експрес»

2-08-09

050 9047890

 

Сав’як

Василь Михайлович

Рожнятівське відділення Калуського РВ Поліції в Івано-Франківській області

2-04-95

2-0357-

черговий

098 7274147

 

Семкулич 

Мирослава Юріївна

ПП «Луги»

 

 

2-02-89

096 5959797

 

Синиця

Юрій Борисович

ТОВ ЦБМ «Осмолода»

4-68-32

050 3359005

 

Сухоцька 

Галина Федорівна

Центральна районна аптека № 22

2-08-55

067 2749484

 

Стрижак

Любов Дмитрівна

Будинок дитячої та юнацької творчості

2-14-54

096 8213862

 

Слюсаренко 

Олександр Євгенович

Рожнятівський районний відділ ДВС ГТУю в Івано-Франківській області

2-11-75

067 3440403

 

Самійлів 

Ярослав Михайлович

КП «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»

 

068 2340868

 

Тринчук 

Катерина Іванівна

Брошнівська школа мистецтв

Імені Івасюка

4-62-28

067 3422988

 

Турчин

Михайло Петрович

Рожнятівська музична школа

2-05-53

066 1313322

 

Тріщ 

Віктор Михайлович

Рожнятівська центральна районна лікарня

2-09-60

067 7480344

 

Тимків 

Оксана Анатоліївна

Відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування від нещасних випадків на виробництві та   професійних захворювань в Рожнятівському районі

2-03-81

050 6072976

 

Фрик 

Олексій Богданович

ДП «Осмолодське ЛГ»

9-82-62

067 3424554

 

Хоптяк 

Ігор Романович

БФ ТОВ «Кроно-Україна»

4-67-34

050 4332218

 

Цимбалістий 

Роман Зіновійович

ТОВ СУРП «Памібро»

4-68-51

050 3732498

 

Шкіра

Галина Михайлівна

Перегінська номерна лікарня

9-87-60

097 8602438

 

 

 


 

С П  И  С  О  К

телефонів сільських, селищних голів і секретарів рад                                

                                                                                                                                                                                                             (ст. на 01.01.2019 р.)

 

п/п

Назва с/рад

Голова виконкому

тел.роб.

№ тел.моб.

Секретар виконкому

тел.роб.

№ тел.моб.

Електронні

адреси

1

Брошнів-Осадська ОТГ

Іванів

Назарій Іванович

4-65-47

 068 4272746

Козаровська

Лілія Іванівна

4-63-89

066 6449969

broshniv-osada    @ukr. Net

 

заст.голови

Мельник

Богдан Олексійович

4-57-13

067 9465468

 

 

 

 

2

Перегінська

Абрам

Ольга Василівна 

9-83-79

 

097 7985346

Кулик

Тамара Олегівна

9-81-63

098 9761854

perehinsksr@ukr.net

 

заст.голови

Глинка

Мар»ян Васильович

9-86-16

095 6059698

бухгалтерія

9-83-34

 

 

3

Рожнятівська

Мацевко

Василь Степанович

2-05-32

098 2605470

Бевзун

Ірина Ярославівна

2-01-65

097 1829348

rozhnyativ@i.ua

4

Берлогівська 

Ясінець 

Ірина Миколаївна

2-06-65

095 5573645

Полицька

Світлана Василівна

2-06-65

097 8602769

srberlogu@meta.ua

5

Вербівська

Пацкун

Василь Васильович

 

098 7064184

Бойчук

Іванна Богданівна

 

098 6236461

verbrada@i.ua

6

В.Струтинська

Урядко

Володимир Васильович

2-13-30

067 7393040

Янків

Володимир Михайлович

2-13-30

097 8402246

v.strytun@ukr.net

7

Вільхівська

Стрижак

Любов Миронівна

 

067 5275888

Калинчій-Семкович 

Ірина Іванівна

 

068 5367990

sradavilchivka@gmail.com

8

Грабівська

Чекіт 

Галина Петрівна

 

097 2431892

Барко

Галина Василівна

 

097 2386971

grabiv77623@ukr.net

9

Дубівська

Мухар

Олександр Євгенович

3-95-80

050 9322310

Хілевська 

Лідія Володимирівна

 

097 2461963

dubasrifua@ukr.net

10

Ілемнянська

Дідоха

Наталія Михайлівна

 

097 6805332

Пилипів

Любов Іванівна

 

098 9535743

ilemnja.sr@ukr.net

didoha.nat@gmail.com

11

Камінська

Федорів

Дмитро Андрійович

 

050 2841385

Третяк

Любов Дмитрівна

 

098 6296412

radakamin@gmail.com

12

Красненська

Совган

Леонід Іванович

2-13-90

068 8684274

Зварун 

Магдалина Степанівна

2-13-90

067 3442936

krasnerada@ukr.net

 

13

Князівська

Павлів

Михайло Іванович

3-42-80

097 7661301

Тринів 

Світлана Володимирівна

3-42-80

096 6970745

rysal60@ukr.net

14

Липовицька

Карпінський 

Віталій Васильович

 

096 7419961

Котіль

Галина Василівна

 

096 6526902

lypovyzjarada

@gmail.com                 

15

Лоп’янська

Кос

Богдан Іванович

 

096 6360050

Зубик 

Оксана Василівна

 

068 3369925

lopjanka77622

@ukr.net

16

Небилівська

Федорчак 

Роман Ярославович

3-85-65

097 1308558

Соломчак 

Надія Ярославівна

3-85-64

068 2461020

nebuliv@ukr.net

17

Н.Струтинська

Сташків 

Любов Михайлівна

 

067 4710154

Фреїшин 

Наталія Федорівна

 

096 4609643

nstrytun@ukr.net

18

Осмолодська

Стоцький

Мирослав Романович                                 

 

097 8233886

Кос 

Галина Василівна

3-63-00

096 1342015

Osmoloda48

@gmail.com

19

Петранківська

Курпіль 

Дмитро Іванович

 

068 6180837

Федорів

Марія Василівна

 

096 4315258

 

20

Рівнянська

Шевчук

Наталія Йосипівна 

3-23-42

067 6600312

Вишневська

Степанія Йосипівна

3-23-42

097 7866021

Lesjamb@gmail.com

21

Ріпненська

Зварич 

Іван Петрович

 

067 3560643

Лук’янчук 

Наталія Михайлівна

 

099 0415816

ripnerada@ukr.net

 

22

Сваричівська

Рибчак 

Михайло Йосипович

 

098 8062216

Марчук

Мирослав Андрійович

 

097 5244161                            

svariciv@ukr.net

23

Сливківська

Близнюк

Микола Федорович

 

068 6818419

Іванишин

Оксана Олександрівна

 

096 1754471

slyvkirada@ukr.net

24

Спаська ОТГ

Медвідь

Микола Петрович

3-41-42

067 3434789

Марків

Мирослава Миколаївна

2-00-65

098 2548015

spas-sr@i.ua

25

Суходільська

Тріщ 

Павло Васильович

 

097 1804611

Михайлишин 

Ольга Іванівна

 

098 5310054

rada.Suxodil@ukr.net

26

Цінівська

Ткачів

Богдан Омелянович

3-33-93

096 2319974

Мізун 

Оксана Степанівна

3-33-18

096 8085634

cinevarada

@gmail.com

27

Ясеновецька

Пасічник

Ігор Васильович

3-36-03

067 9330828

Бойчин 

Наталія Леонівна

3-36-03

096 0715902

jasenovrada@ukr.net

28

Ясенська

Рараговський 

Віктор Федорович

 

067 3644544

Лудчак 

Ганна Констянтинівна

 

067 3393788

yasen.rada

@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 




ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Оголошення!

 Запрошуємо підприємців району 27 листопада 2019 року до участі у Форумі "Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону", який відбудеться за підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business! 

 

XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Важливо!

Сторінка антикорупціонера!

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Оголошення!

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДОПОРОГОВОЇ ЗАКУПІВЛІ (Проведення переговорів з учасниками)

Оголошення!
Протокол загальних зборів громадян с.Сваричів щодо обговорення детального плану території для обслуговування сонячної електростанції (будівництво сонячної електростанції -14.04) в урочищі "Гора"
Оголошення!

Довідка про проведення громадського обговорення «Детального плану території для будівництва, експлуатації та обслуговування сонячної електростанції за межами с.Цінева на території Цінівської с/р Рожнятівського району Івано-Франківської обл.

Протокол

Оголошення!
Результати проведення конкурсу!
Оголошення!
Оголошення про проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2019 р.
Оголошення!

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку .

 Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Оголошення!

В квітні в Україні стартував безкоштовний навчальний курс для бізнесу з питань впровадження системи НАССР

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради



Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області