http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

25 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Інформація щодо нарахування мінімальних гарантій в оплаті праці та застосування штрафних санкцій за недотримання законодавства про працю
 На головну / Кнопка повідомлень про незадекларовану заробітню плату

 Із  1 січня  2017 року  змінюється   поняття  мінімальної зарплати. Під нею  матимемо  на увазі  встановлений  законом  мінімальний  розмір  оплати  праці  за виконану  працівником  місячну (годинну) норму  праці. Мінімальна зарплата  залишається  державною  соціальною  гарантією,  обов’язковою  на всій території  України  для  підприємств, установ, організацій  усіх  форм власності, які  використовують  працю  найманих  працівників, за  будь - якою   системою  оплати  праці.

Своєю  чергою  виключено  норму, за якою  до мінімальної  зарплати  не включаються  доплати,  надбавки, заохочувальні  та  компенсаційні  виплати.

Якщо  нарахована  зарплата  за виконану  місячну  норму  праці є нижчою  за розмір  мінімальної  зарплати,  тоді  роботодавець  має  провести  доплату  до рівня  мінімальної  зарплати, яку слід  виплачувати  щомісяця  одночасно  з виплатою  зарплати.

Під час  обчислення  розміру  зарплати  працівника  для забезпечення  її  мінімального  розміру  не враховуються  доплати  за роботу  в несприятливих  умовах  праці  та підвищеного  ризику  для  здоров’я,  за роботу в нічний та  надурочний  час, роз’їздний  характер  робіт, премії  до   святкових  та ювілейних   дат.

У разі   укладення  трудового  договору  про  роботу  на умовах  неповного  робочого  часу, а також  при невиконанні  працівником  у  повному  обсязі  місячної  (годинної)  норми праці  мінімальна зарплата  виплачується  пропорційно  до виконаної  норми  праці.  Водночас  маємо  норму, яка  вказує: мінімальний  посадовий  оклад (тарифна  ставка)   встановлюється  в розмірі, не меншому  за прожитковий   мінімум,   установлений  для працездатних  осіб  на 1 січня  календарного  року ( у 2017  році - 1600 грн.).

Відповідні норми  передбачає  Закон   України  « Про внесення  змін  до деяких  законодавчих  актів  України »  від 06.12.2016 р. № 1774- УІІІ,  який вносить  зміни  до ст. ст. 3, 3¹, 6  Закону  України « Про оплату  праці ».

Мінімальна зарплата  з  01.01.2017 р.  не застосовується  як  розрахункова  величина  в  колективних  договорах   та   угодах   усіх   рівнів.  Сторонам, які  уклали  колдоговори  і угоди, у 3-х місячний  строк  мають  привести  їх норми  у відповідність  із Законом  № 1774  відповідно до законодавства.

До внесення змін  у колдоговори  й угоди  всіх рівнів  щодо незастосування  мінімальної  зарплати  як  розрахункової  величини  вона застосовується  в   розмірі  прожиткового  мінімуму  для працездатних осіб.

Також з 1 січня  поточного  року   підвищуються штрафи  за неналежне  оформлення  трудових  відносин, розмір  яких  прямо   пропорційно  залежить   від мінімальної  зарплати.  Слід  зауважити, що трудові відносини  роботодавця  із найманим  працівником  розпочинається  із   укладення   трудового договору,  який   оформляється  наказом або розпорядженням   власника   або уповноваженого  ним органу   та повідомлення податківців  про прийняття на роботу. Повідомлення подається  за  місцем  обліку  як платника ЄСВ  до початку  роботи працівника  за укладеним  трудовим   договором.

Суб’єкти  господарської  діяльності – юридичні та фізичні  особи, які   оформляють працівника  на неповний  робочий  день  або тиждень,  але фактично працівник  виконує  роботи в повному  об’ємі ( повний робочий день чи тиждень), такі дії  будуть  каратися  штрафом  у  розмірі сотні  тисяч  гривень.

За недопущення  державного  інспектора  для  проведення  перевірки  юридичні  та ФОПи  повинні будуть  сплатити штраф  у розмірі  до трьох мінімальних  зарплат - ( у 2017 році – 9600 грн.),  коли перевірка  здійснюється  з метою  виявлення  працівників з неоформленими  трудовими  договорами,  виплата заробітної   плати  здійснюється  в « конверті » - штраф в розмірі  ста  неоподаткованих  мінімумів  громадян ( 320  тис. грн.).

З легалізацією  доходів  до бюджету   надійдуть  податок  з доходів  фізичних  осіб  та інші  платежі, але  в  першу   чергу – це захист  прав  і законних  інтересів  працівників. Оформивши  трудові  відносини  в установленому  законом  порядку, працівник  отримує   захист  від   незаконного  звільнення, безпечні умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно  виплачену  заробітну плату, не нижчу  за мінімальний  розмір.

Про факти  виплати   заробітної  плати  « в  конвертах »  можна  повідомити  в письмовій  формі   райдержадміністрацію,  управління соціального захисту,  відділення ОДПІ,  управління   Пенсійного фонду  України  в  Рожнятівському районі.

    

Заступник начальника  управління -

          начальник  відділу праці                                                Надія   Христонько
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області